tr

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de, Avcılar Nakliyat ve Taşımacılık Firması ile eşyalarınız Türkiye’den artık tüm Dünya’ya kaliteli, modern ve sorunsuz bir şekil de taşınabilir hale getirilecektir. Firmamız Uluslararası Evden eve Nakliyat – Uluslararası Nakliyat – Uluslararası eşya taşımacılık alanlarında da uzman eleman kadroları ve modern evden eve nakliyat araçları ile 7/24 kesintisiz hizmetler sağlamayı hedeflemektedir. Türkiye ili ve bağlı tüm ilçelerinden Tüm dünyaya açılan ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak gibi bir düşünceniz var ise yapmanız gereken tek şey adres ve iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmanız olacaktır.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Üst düzey ve Profesyonel Paketleme Hizmetleri: Firmamız ile eşyalarınızın Türkiye’ye bağlı il veya ilçelerinden, sınırları dışına yani yurt dışına taşınmasını istiyorsanız sunmuş olduğumuz üst düzey paketleme hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.Firmamız ile eşyalarınızın paketleme hususun da en ince detayına kadar inilip, eşyalarınızın gideceği konuma kadar sorunsuz ve hasarsız taşınması hedeflenmektedir.Paketleme hizmetimize ait bir çok görüntüyü sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

Sigortalı Taşımacılık Garantisi: Avcılar Nakliyat – Uluslararası taşımacılık firması ile yurtdışına taşınacak olan eşyalarınıza 100.000.00 TL değerin de HDİ sigorta güvencesi kapsamın da mali mesuliyet emtia taşıma sigortası yapılmaktadır.Firmamız taşınacak olan eşyalarınızın herhangi bir zarar görme durumun da veyahult aracın kaza yapması gibi bir durum da sizlere eşyalarınızın manevi değerini vermek gibi bir durumumuz olamasa da maddi anlamda yaşayabileceğiniz sıkıntılardan korumaktayız.Uluslararası Evden eve nakliyat hizmetlerinin sigortalı bir şekil de gerçekleşiyor olması kafanızda ki bir çok soru işaretinin kaybolmasını sağlayacaktır.

Birebir kendi araçlarımız ile kesintisiz Hizmetler: Firmamız ile yapacağınız uluslararası Evden eve nakliyat ve taşımacılık anlaşmalarınız doğrultusun da eşyalarınız alınacağı noktadan gideceği noktaya kadar Avcılar Nakliyat logosuna sahip evden eve nakliyat için özel dizayn edilmiş araçlar ile taşınmaktadır. Aracı şirketler ile hiç bir bağlantımız olmayıp sunmuş olduğumuz uluslararası Evden eve nakliyat hizmetlerini tamamen kendi firmamıza ait araç ve personeller ile gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde uluslararası Evden eve nakliyat sektörün de bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız firmamız genel yetkililerine ulaşmanız yeterli olacaktır.

Uluslararası Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Evden eve Nakliyat sektörün de hizmet sağlayan tek firma olmamızdan ziyade işimizi layıkıyla yapmamız ve sorumluluklarımızın farkında olmamız bizi Evden eve nakliyat sektörün de Lider firma konumuna taşımaktadır. Ayrıcalıklı ve başarılı bir firma ile taşınmak tüm vatandaşlarımızın en büyük hakkı diye düşünüyoruz. Firmamız ile yapacağınız şehir içi, şehirler arası ve uluslararası Evden eve nakliyat anlaşmaları tamamen sözleşmeli bir şekil de gerçekleştirilmekte, her iki tarafında haklarının korunabilmesi adına resmiyete dökülmektedir. Sunacağımız profesyonel ve modern Evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalandıktan sonrasın da bizim daimi müşterimiz olacağınızın garantisini sunabiliriz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Avcılar Nakliyat ve Uluslar arası lojistik şirketine Hoşgeldiniz. Firmamız 2004 yılından bu yana Başta Kayseri ili & ilçeleri olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlı bütün il ve ilçelerine Evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Küçük bir alt yapı ile başlayıp kısa zaman dilimin de kendimizi Evden eve nakliyat sektörün de geliştirmemiz ile çok yol katettiğimizi söyleyebiliriz. Firmamız Evden eve nakliyat konusun da üstün deneyim ve özelliklere sahip olan bir şirket olarak bilinmektedir. Türkiye geneli Evden eve Nakliyat ve taşımacılık alanın da sunmuş olduğumuz profesyonel evden eve hizmetlerimizi öncelikle tüm Türkiye’ye daha sonrasın da Tüm Dünya’ya yaymak için gerekli tüm çalışmalarımızı eksiksiz bir şekil de sürdürmeye özen gösteriyoruz.

Şirketimiz Evden eve nakliyat sektörün de artık Uluslararası Taşımacılık faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Uluslararası Evden eve nakliyat hizmetlerimizi HDİ sigorta şirketi güvencesi kapsamın da, birebir şirketimize ait araçlarımız ve firmamız bünyesinde çalışmakta olan personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Bizim için Konum Önemli değil, Eşyalarınızı Türkiye’den Tüm dünyaya taşıyoruz!

Yurtdışı Evden Eve Nakliyat

Uluslararası faaliyet gösteren Evden eve nakliyat şirketimiz’den sadece profesyonel hizmet alabilirsiniz.Firmamız ile eşyalarınızın Okyanus ötesi taşımalar da bile hasar görmeden veya hasar gören eşyalarınızın zararının tazmin edileceğinden adınız gibi emin olabilirsiniz.Uluslararası Evden eve nakliyat sektörün de faaliyet gösteren tek yapılanma ve tek firma olan şirketimiz ile eşyalarınız Türkiye’de şehir içerisin de veya şehirler arasın da taşınır gibi sağlıklı ve sorunsuz bir şekil de sizin tarafınızdan belirlenecek olan Ülkeye teslim edilebilir hale getirilmektedir.

Kayseri Evden eve Nakliyat | Kayseri Asansör Kiralama 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?