Adana evden eve taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık

Adana evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmalar bu alanda büyük bir rekabet içerisinde bulunmaktadır. Ev taşıma konusunda eskiden yaşanan sıkıntılı süreç yerini profesyonel bir hizmete bırakmıştır. Ev taşıma ve eşyaların yeni mekanına zararsız bir şekilde yerleştirilmesi işi çok zorlu bir süreç olarak bilinmektedir. Fakat bu konuda nakliyat firmaları çok büyük yeniliklere imzalar atmaktadır.

Taşıma işine ilk olarak eşyalar hakkında bilgi almak ve eşyaların listesinin çıkarılması ile başlanmaktadır. Ardından eşyaların paketlenmesi ve araca taşınması işlemine geçilmektedir. Eşyalar şehir içi veya şehirler arası olarak taşınarak yeni mekanına istenilen şekilde yerleştirilmektedir.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Evden eve nakliyat

Adana Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız en iyiyi, en hızlı ve fiyat olarak en uygun bir ücret olarak vermektedir. Adana evden eve taşımacılık hizmeti verirken işimizi profesyonel bir şekilde sonuçlandırıyoruz. Çalışanlarımız büyük bir titizlikle ve temiz bir hizmet sunmaktadır. Elbette ki Adana özellikle günümüzde ev taşıma hizmetlerine etkili bir düzeyde talebin mevcut olduğu bir kent olarak karşımıza çıkar!

Taşımacılık için sadece personel ya da sadece araç talep ediyorsanız size bu iki hizmeti hem birlikte hem de ayrı sunuyoruz. Çünkü iyi bir ekibe sahibiz. Her bir personelimiz alanında en iyiyi sunmaktadır. Sadece araçlarımızı talep ediyorsanız, araçlarımızın içi geniştir. Temiz ve çelik yapıdadır. Korunaklıdır. Herhangi bir darbeye maruz kaldığında en az hasarı almaktadır.

Eşyalarınız dikkatli bir şekilde paketlenir, ambalajlanır. Sağlam pat pat ambalajlar kullanılır. Teknolojik cihazlarınız, mobilyalarınız büyük bir hassasiyetle paketlenir. Beyaz eşyalarınız korunaklı bir şekilde paketlenir. Önce streç filmlerle daha sonra korunaklı bir biçimde paketlenir.

Eşyaların belirlenen adresinizden Avcılar Nakliyat olarak bizim toplamamızı talep ediyorsanız, ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Şayet eşyalar sizin tarafınızdan kolilenecek ise, taşıma sırasında yırtılan dökülen veya başka bir şeye maruz kalması neticesinde firma olarak sorumluluk üstlenmediğimizi belirtmek isteriz. Yaptığımız her bir taşımacılık işini büyük bir titizlikle ve özveri ile yaptığımızı tekrar etmek isteriz.

Adana Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Sadece Adana değil ülkenin her bir şehrinde birçok taşımacılık firması vardır. Ancak Adana evden eve taşımacılık firmaları içerisinde Avcılar Nakliyat olarak işimizi en iyi yapan firmalar arasında yer almaktadır. Bunu yoğun talepler olduğu için rahatlıkla belirtmek isteriz. Bizimle iletişime geçen her bir müşterimiz memnuniyetini belirterek yönlendirdiği veya önerdiği birçok kişinin geri dönüşüm yapmaktadır. Böylece sizlere müşteri memnuniyetinin sağlanması konusunda harika fırsatları sunabiliyoruz.

kayseri evden eve taşımacılık

Evden eve taşımacılık

İşimizi büyük bir titizlikle yaptığımız için, başarımızın asıl nedeninin bu olduğu kanaati içerisindeyiz. Müşterimizin talepleri ve istekleri bizim için önemlidir. Ancak bu talepleri karşılama uygunluğu ve yetisine sahip olmamız önemlidir. Avcılar Nakliyat olarak her bir taşımacılık işinde eğer varsa yenilikleri ya da pratiklikleri öğrenip kendimizi geliştirmekteyiz. Dijital çağın olduğu bir çağdayız. Evinizde birçok elektronik cihazlar mevcuttur. Bunların taşınması kadar montajı veya nasıl birleştirildiğine dair bir altyapıya da sahip olmamız gerekir.

Hemen her eşyanın bu ister teknolojik olsun isterse mobilya tarzı olsun. Bunların sökülüp tekrar montajını yapabilmemiz, müşterimiz tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Çünkü bu hizmeti vermek sektörde bizi bir adım öne taşımaktadır. Bu hizmeti verebilmek için personellerimizi yetkin ve donanımlı olanlardan oluşturuyoruz. Amacımız uzun yıllar bu hizmeti sizlere sunmak ve birlikte bu yolda devam etmektir. Böylece Avcılar Nakliyat olarak sektörde kalıcı bir şekilde yer almayı ve sizlere uzunca yıllar boyunca hizmet sunmayı hedefliyoruz!

Adana Asansörlü Taşımacılık

Taşımacılıkta en büyük yenilik olarak belirtebileceğimiz bir uygulamadır. Adana asansörlü taşımacılık olarak en ağır yüklerden en yüksek katlara kadar kullanmaktayız. Hem ev eşyası sırasında, o bilinen rezidanslı binalarda hem de ağır ticari yük taşımacılığında hizmet veren firmalardan biriyiz. Biz asansör araçlarını taşımacılık hizmetinde profesyonelce kullanılabilen bir firma özelliğine sahiptir. Bu da doğal olarak Adana’da firmamızın her zaman ön plana çıkan bir nakliyat firması olmasını da mümkün hale getirmektedir.

Sadece yüksek katlı olan ev eşyalarının taşınması olarak belirtmek biraz eksik kalır gibi. Çünkü dar ve dönerli merdivenlere sahip olan apartmanda, daire sahiplerinin taşınması sırasında onca çekilen sıkıntıların, sorunların artık yaşanmayacağını büyük bir rahatlıkla söylemek isteriz. Hem çalışanlarımızın yaşadığı o zorluktan kurtulmuş oldular hem de eşyaların o köşelerden geçerken çizilmesi, ezilmesi, sürtünerek boyasının çıkması gibi sorunlar artık hiç yaşanmıyor.

Ticarette ise, ticari eşyalarınız veya ağır yüklü mallarınızın kullanımında teleskopik asansör ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece il içinde değil il dışından da asansör ihtiyacınız için bizimle 2-3 gün öncesinden haberleşmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sizin istediğiniz günde bizim kendi taşımacılık hizmeti veriyor olabilir. Sizi de müşkül durumda bırakmak istemeyiz. Bu şekilde yol alındığı takdirde her şey yolunda ilerleyecektir. Ticarette ağır yükler olan mermer taşımacılık, pvc malzemelerin taşımak için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Personelden ve vakitten büyük oranda artırım elde etmiş olursunuz.

Adana Evden Eve Nakliyat

Nakliyatı hemen her firma zaten yapmaktadır. İşinin ehli olmak bambaşkadır. Öncelikle yılların birikimi, deneyimi, tecrübesi gerekir. İşte biz bu nedenle Adana evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Köklü bir firmayız. Aldığımız tüm nakliyat işlerini büyük bir tecrübe ve hassasiyet ile ve profesyonel bir şekilde sonlandırırız.

Eşyalarınızın değerli olduğu bilinci tüm personellerimiz tarafından bilinçlendirilerek o yönde eğitimler verdik. Her bir eşyanın nasıl paketleneceğini, nasıl ambalajlanacağını, küçük eşyaların nasıl kolilenmesi gerektiğini eğitimlerimizde öğrettik. Her bir çalışanımız eğitimli, bilinçli, tecrübeli ve yeteneklidir. Avcılar Nakliyat farkı buradadır.

Personellerimizi yeteneklerine göre gruplandırdık. Yani bir personelimiz kolileme biriminde hızlı, sağlam ve pratik bir çalışma sergilediyse onu o birimde çalıştırdık. O çalışanımızda kendini daha da geliştirerek en iyi işi sunmaktadır. Diğer bir çalışanımız mobilya sökme, takma alanında yetenekli ise ve bir de alt yapısında mobilya ile ilgili donanımı varsa işte bu çalışanımız çok daha ve büyük başarılar göstermektedir. Dolapların sökülmesi, yatakların başlıkları, ranzalar hepsi sökülüp, yeni adresinizde aynı şekilde montajı yapılır.

Firmamız, çalışanlarımız ve bizimle birlikte bu işte yol alan müşterilerimiz farkımızı fark etmektedir. Ve biz her geçen gün, her yeni nakliyat işinde kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Özellikle personel yapımızı sürekli bir şekilde geliştirdiğimiz için taşımacılık hizmetlerimizi de sürekli olarak dinamik tutabiliyoruz. Bu da her zaman yüksek kalite standartlarında bir taşımacılık hizmetiyle buluşmanızı mümkün hale getiriyor!

 Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşımacılıkta evden eve fiyat farklılıkları çıkmaktadır. Çünkü her evin oda sayıları kadar kullanılan eşyalarda farklılık gösterir. Kimisi triplekste oturur ama çok eşyası yoktur. Ancak bunun tam zıttı olan üç odalı bir evin eşyası tripleks kadardır. Adana evden eve nakliyat fiyatları için arayan müşterilerimize kesinlikle telefonda fiyat vermekten kaçınmaktayız. Daha doğrusu fiyat vermeyiz.

Verilen hizmetin ekstra talepleri olduğu zamanlarda müşterimize durumu anlatmak biraz zor oluyor. Buna mahal vermemek için ekspertizi keşif için müşterimize yönlendiririz. Eşyaların durumu hakkında bilgilendirmede bulunur. Bu eşyalar için ne kadar personel olmalıdır? Eşyalar Avcılar Nakliyat tarafından mı kolilenecektir? Tüm bunlar ücretin miktarını yükseltmektedir. Nasıl bir araç kullanılmalıdır? Taşınma süresi ne kadar sürede tamamlanır? Tüm bu bilgileri ve iş planını ekspertizin raporuyla ve net ücret ile hizmetimiz gerçekleşir.

Personellerimizden eşyaların paketlenmesi için talep ettiğinizde eşyalar için koliler, paketler, ambalajlar firmamız tarafından temin edilir. Her bir ambalajımız tek kullanımlıktır. Hijyen konusunda hassasiyetimiz oldukça yüksektir. Personellerimizin çalışma sırasında ellerinin temizliğine oldukça dikkat etmektedir. Çünkü taşınma sırasında tozlanan ellerini veya eldivenlerini montajı sırasında temizle veya değiştirirler. Montajı yapılan eşyanın kullanıma hazır hale gelmesi gerekir. Temiz bir hizmet vermekteyiz.

 Adana Ev Taşıma

Son dönemler de evden eve nakliyat hizmetlerinin kullanım talepleri artış sağlamıştır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde ki sağlanan kolaylıklar taleplerin artmasına neden olmuştur. Evden eve nakliyatlarda ise en çok tercih edilen hizmet türü ev taşıma hizmetleridir. Adana nakliyat sektöründe uzman olarak çalışan firmalar da Adana ev taşıma hizmetlerini sunmaktadırlar.

Ev taşıma hizmetleri sunulurken eşyaların sağlam olarak taşınılması önemsenmektedir. Ev taşıma sürecinde ki sunulan kaliteli hizmetler ile nakliyat sürecinizde aksaklıkların yaşanması riski çok azdır. İşimiz markamızdır. Siz de Adana’da bulunuyorsanız ve mükemmel kalitede bir eşya taşıma hizmetiyle tanışmayı istiyorsanız; mutlaka firmamızın sizlere özel sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanmalısınız!

1.793
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Can AYDOĞAN
Can AYDOĞAN
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1