tr

Burdur Evden eve Nakliyat

1.557
Burdur Ev Taşıma

Burdur Evden Eve Nakliyat

Yıllardır bilinen taşımacılık sektörünün daha kaliteli olabilmesi için oluşan evden eve sektörünü, her firmanın başarıyla yerine getiremeyeceğini bilmenizi isteriz. Burdur Evden Eve Nakliyat firmasını olarak bilincinde olduğumuz, büyük bir sorumluluk olan taşıma sektörü oldukça risk içeren bir ticarettir ve öyle bir işten bahsediyoruz ki bahsi geçen eşyaların zarar görme olasılığı çok yüksektir, her an düşebilir, duvarlara sürtebilir, hatta taşıma kamyonunun kaza yapma ihtimali bile var.

Biz Burdur Evden Eve Taşımacılık ailesi olarak tüm bu riskleri göze alarak bize teslim edilen her şeyi özenle paketliyoruz, saklıyoruz, taşıyoruz, montajını yapıyoruz hatta yerleştiriyoruz bile. Yılların verdiği deneyimlerle üstlenmiş olduğumuz tüm işleri büyük bir ticaret aşkıyla yerine getiriyoruz. Kaliteli taşımacılığımızla tüm müşterilerimize, yaptığımız işin sorumluluğunda olduğumuzu güler yüzümüzle ve sizi dikkatle dinlememizle daha en başından ispatlamış oluyoruz. Tam donanımlı ekipmanlar, profesyonel personeller ve işimiz gereği anlaşma yaptığımız, işinde büyümüş ve saygın firmalarla her geçen gün zirveye emin adımlarla ilerliyoruz, hasar oranını sıfıra indirmek için dikkatle paketleme uygulaması ve exper imkanıyla sizin için ilgi odağı olmayı temenni ediyoruz. Burdur ilinden Türkiye’nin her yerine ve Türkiye’nin her yerinden Burdur iline yaptığımız her türlü taşımacılığı güvenle sağlıyoruz.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Burdur Evden Eve Nakliyat – Burdur Ev Taşıma

Ev taşımacılığı, asansörle taşımacılık, ofis, banka, fuar taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, eşya depolama, eşya paketleme gibi daha birçok hizmeti hijyenik, güvenli, titizlikle ve dilerseniz sigorta güvencesiyle gerçekleştiriyoruz. Kendimize güveniyoruz, geriye kalan sizin bize güvenmeniz. Gururla taşımacılığını yaptığımız firmaların ve şahısların bize hiç düşünmeden referans olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Burdur Evden Eve Nakliyat Hakkında

Ev taşımanın hem zahmetli hem de eşyalar için riskli olduğu dönemler çok geride kaldı. Burdur Evden Eve Nakliyat, asansörlü taşımacılık sistemiyle evinizin nakliyatını profesyonellerle ve profesyonelce yapar.

Ev taşımak bizim işimiz. Büyük bir titizlikle yaptığımız ev taşımacılığını artık daha kısa sürede, ev eşyalarınıza zarar verme riskini daha aza indirerek, komşularınızı rahatsız etmeden, teknolojiden faydalanarak asansörlü taşımacılık sistemiyle gerçekleştirmekteyiz. Burdur Evden Eve Nakliyat olarak ev taşımacılığında çok sık karşılaştığımız çok katlı binalardaki evlerin taşıma işlemi bayağı zaman alıyordu, Öyle bir durumda siz zamandan kaybederken biz ise çalışan personellerin iniş çıkışlarında harcadıkları efordan kaybediyorduk hakeza binaların yüksekliğiyle birlikte koridorlarının dar olma durumu eşyalarınızın veya koridor duvarlarının daha fazla hasar alma ihtimalini yükseltiyordu. Birçoğuna şahit olduğumuz taşınan evlerin komşularının, koridorda oluşan gürültü ve kalabalık müşterimizin moralini bozmaya yetiyordu, bu da sıradan bir ev taşıma olayının müşterimiz için tam bir kâbusa dönüşmesine sebep oluyordu.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Alo Burdur Evden Eve Nakliyat

İtina ile yaptığımız asansörlü taşımacılık sisteminde bizi seçtiğiniz vakit, sonradan bir problem yaşanmaması için deneyimli personellerimiz gelip evinizde ve binanızın etrafında önceden bir keşif yaparlar, bu olayın amacı taşıma için gelecek asansörün yanaşacağı boşluğu belirleme ve eşyaların, evden asansöre taşınacağı kapı veya çıkışın uygunluğunu saptamaktır. Daha sonra Burdur Evden Eve Nakliyat profesyonel ekibiyle ve kullandığı paketleme tekniğiyle elde ettiğimiz kalite standardı çerçevesinde güvenli ve hasarsızlığı en aza indirerek, değerli vaktinizi dar apartman koridorlarında harcamadan evinizin taşımasını yapar. Burdur Evden Eve Nakliyat yılların verdiği tecrübeyle özel paketleme malzemeleri, asansör sistemi ve kaliteli ekibiyle 7 gün 24 saat evinize amadedir.

Burdur Ofis – Büro Taşımacılığı

Ofis malzemeleri dışarıdan bakıldığında çok karmaşık ve taşınması güç görünmektedir. Bu teori acemi bir firma için doğru olabilir fakat yıllarını bu işe vermiş emin adımlarla ilerleyen, doğru çizgiden asla vazgeçmeyecek firmamız Burdur Evden Eve Nakliyat için çocuk oyuncağıdır.

Öncelikle görevlendirdiğimiz, işinde tecrübeli formenimizle beraber ofis malzemelerinizin tespiti için expert çıkarak personellerimizi gönderiyoruz. Ofisinizdeki tüm malzemeler, taşınması gereken evraklar, bilgilerin içinde bulunduğu bilgisayar ve bilgi yüklü aparatlarınız, taşıma amaçlı montaj yerlerinden ayrıştırılacak eşyalar tek incelenip kaleme alınıyor. Daha sonra ağırlık ve kırılma risklerine göre paketleme aşaması için ekipman ve personellerimiz görev başına geliyorlar. Bu paketleme esnasında bir diğer personelimiz ise ürünleri teker teker numaralandırıp not alıyor.

Ürünlerinizin zarar görmeden ve kaybolmadan size teslimatını sağlamak bizim en tabi görevimiz fakat ofisinizi hiçbir şekilde riske atmak istemiyorsanız anlaşmalı olduğumuz acentelerle,  ofisinizi taşıma esnasında sigortalatmanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra Burdur Evden Eve Nakliyat numaralandırma için özenle görevlendirdiği personeli gönderip verilen numaralara göre eşya sayımı ve hasar kontrolü yapıyor. Bu işlemden hemen sonra tüm eşyalarınız dikkatle ambalajlarından çıkarılıyor, montajı gerekenler montaj ediliyor ve yeni ofisinizde sizin istediğiniz alana yerleştiriliyor.

Burdur Evden Eve Nakliyat işinde başarı sağlamayı hedef haline getirip böylelikle kısa zamanda Türkiye’de hatırı sayılır bir firma haline gelmek için sağlam temeller atarak yoluna devam etmektedir.

Burdur Eşya Depolama

Eşya depolama sistemimizde gözünüz arkada kalmayacak, Burdur Evden Eve Nakliyat depolamak istediğiniz tüm eşyalarınızın muhafazası için tüm riskleri ortadan kaldırır. Depolamak istediğiniz eşyanızı personellerimiz gelip yerinde inceliyor. Eşyalarınızın kırılabilirliği, ebat ölçüleri tespit ediliyor ve bu aşamadan sonra size en uygun depo alanı seçiliyor. Eşyalarınızın hassasiyet oranları saptanıp gerekli paketlemelerini hava, nem, eşya türlerine göre özenle yapıyoruz. Dilerseniz depolama alanına bizzat kendimiz taşıyoruz malzemelerinizi.

Burdur Evden Eve Nakliyat adının sağladığı yılların deneyimiyle eşyalarınızın güvenle, hijyenik muhafaza edilebilmesi için gereken tüm önlemleri alıyoruz.  Ürünleriniz depoya alınmadan önce de sigortalanıyor. Depomuzun hava, nem, sıcaklık oranları özenle tespit ediliyor böylelikle malzemelerinizin küflenme, paslanma, dejenerasyona uğrama riskini ortadan kaldırıyoruz. Depolama işlemi başlamadan hemen önce tüm ürünleriniz numaralandırarak kayıt altına alınıyor ve depolama, taşıma, sigortalama ücretlerinin de belirtileceği iki taraflı bir sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmenin bir nüshasını da size takdim ediyoruz, herhangi bir olumsuzluk neticesinde, bu sözleşme sayesinde gerekli işlemleri dilediğiniz rahatlıkta uygulayabiliyorsunuz.

Burdur Evden Eve Nakliyat olarak Üstün güvenlik önlemleriyle korunacak olan eşyalarınızın içinde bulunduğu depo için zorunlu kılınan bir süre dilimi belirtmiyoruz. İstediğiniz zaman anlaşmanızı fes edip depomuzu boşaltabilme hakkına sahipsiniz. İlke haline getirdiğimiz güvenlik ve titizlik kuralları, size gerçekten de işimizi ne kadar severek ve ustaca yaptığımızın ispatı olacaktır. Depolarımız eviniz kadar güvenli ve hijyeniktir. Eşyalarınızı depolarımıza gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Burdur Asansörlü Evden eve Taşımacılık

Burdur Evden Eve Nakliyat olarak yıllardır özenle yapmış olduğumuz nakliyat ve taşımacılık görevini işinde deneyimli, güler yüzlü personeller, paketleme malzemeleriyle üstün paketleme teknikleri, yeni model araçlar ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmekteyiz.

Her türlü ev taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, şehirler arası nakliyat, Burdur ilçelerine nakliyat, kargo ve parsiyel eşyalar, ofis taşımacılığı, depolama hizmeti, paketleme hizmeti, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı minimum hasarsızlık garantisiyle ve en kısa zamanda Burdur Evden Eve Nakliyat olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerdir. Bu tür taşımacılıklar da ucuza kaçıp daha uygun fiyata firmalar bulduğunuz zaman işinizi kolaylaştırmak yerine daha da zora sokabilirsiniz. Çünkü uygun fiyat tarifesi veren firmaların deneyimsiz personelleri eşyalarınıza ciddi hasarlar verebilir, bunun da maliyeti sizin için tasarruf etmek istediğinizden de külfetli. Fakat biz, işinin bilincinde, işini severek yapan ve işinde uzman teknik personellerle çalışmaktayız. Burdur Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimizin hak ve hukukuna saygı duyuyoruz. Kendi alanında personelini, yan ekipmanlarını ve araç filosunu sürekli geliştirerek müşterilerine taşınmayı korku olmaktan çıkarmaktayız. Ayrıca sizin için taşımacılık yapabileceğimiz bazı iller için güvenilir nakliyat ve paketleme firmaları bulup adınıza referans olabiliriz.

Sizler için değerli olan her şeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak güvenle ve işini ciddiye alarak yaptığımız nakliyattaki başarımızın haklı gururunu yaşıyoruz. Ve sizin sayenizde Kalitemizden de ödün vermeyerek daha da büyümeyi hedefliyoruz.

Sigortalı Evden eve Taşımacılık

Burdur Evden Eve Nakliyat, bilindiği gibi ev taşımacılığını da hakkıyla yerine getirmektedir. Büyük inceliklerle kolilenip taşınan eviniz en az riskle bulunduğunuz evden başka bir eve taşınır. Ev eşyanıza kendi ev eşyamız gibi sahip çıktığımız taşımacılıkta, memnuniyetiniz ve bu taşıma esnasında gerektiğinden az zamanınızı harcamamız tek hedefimiz. Son zamanlarda ev taşımacılığında müşterilerin sıklıkla tercih ettiği Sigortalı Ev Taşıma işlemini de gereken kurallar çerçevesinde yerine getirmekteyiz.

Burdur Evden Eve Nakliyat adı altında sigortalı ev taşımacılığını seçen müşterilerimize öncelikle, seçtikleri sigortalı ev taşıma sisteminin çalışma prensibi anlatılır. İsminin çağrıştırdığı düşüncenin aksi şeyler yaşanabileceği konusunda müşteriler aydınlatılır. Görüşme yaptığımız birçok müşteri sigortalı ev taşıma şeklinin, eşyaların tüm şartlarda korunduğunu, hasar söz konusu olduğunda sigortalayan acentenin hasarı karşılayacağı, müşteriyi mağdur etmeyeceği bilgisine sahip olduğunu gördük.

Hâlbuki sigortalı ev taşıma sistemi bu şekilde yürümemektedir. Bu taşıma sistemini seçip de, nakliyat firmaları tarafından aydınlatılmayan çoğu müşteri hasar anında hüsrana uğramıştır.

Burdur Evden Eve Nakliyat bunu müşterilerine karşı borç bilip, bilgi sahibi personelini müşterinin yanına gönderip, yüz yüze görüşme yaparak bilgiyi vermektedir. Sigortalı ev taşıma sisteminde sigorta kapsamı sadece sıfır eşyalar üzerine yapılır ve diğer hususta taşıma esnasında eşyaların yüklü olduğu aracın kaza yapması halinde doğacak zararları karşılamaktır. Bunun dışında sıfır olmayan ev eşyanız da meydana gelen düşme veya kırılma hasarlarını sigortalı ev taşıma sisteminde anlaşmalı acenteler karşılamamaktadır.

Banka ve Kurum Taşıma Hizmetleri

Büyük sorumluluk üstlenerek gerçekleştirilen Banka Taşımacılığı Burdur Evden Eve Nakliyat tarafından güvenle sağlanmaktadır.  Müşteri memnuniyetini ilke haline getirdiğimiz firmamızda Banka Taşımacılığı için önelcikle taşıma yapılacak bankaya deneyimli personeller gönderilerek expert yaptırılır, daha sonra iki eleman ile etüt çalışması yapılır. Burdur Evden Eve Nakliyat tarafından titizlikle yapılan bu çalışmalar beğenilirse anlaşma sağlanır ve bir takım sözleşmeler hazırlanarak ilgiyle gayret sarf edeceğimiz taşıma kağıt üzerine dökülür.

Taşımanın gerçekleştirileceği günden itibaren banka sözleşme gereği, taşımayı yapan personellerimizle değil, direk olarak formen olarak iş başına getirilen işinde deneyimli personelimiz ile muhataptır. Formenimiz gerekli tüm güvenliği ve hasarsızlığı sağlamak için elinden geleni prosedürler gereği yerine getirecektir. Taşınacak olan tüm malzemelerin listesini elinde bulunduran formen bilgisayar ve buna benzer cihazları tespit edip bahsi geçen eşyalar için Avrupa’dan ithal edilen özel pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konulmasında paketleme personellerimize talimat verir.

Burdur Evden Eve Nakliyat Banka gibi büyük güvenle taşınması gereken kuruluşların menfaatini düşünerek, taşınacak malzemeleri geniş kapsamlı bir sigorta altına almaktadır. Hasar veya kayıp yaşanmaması için tüm olumsuzlukları göz önünde bulunduran firmamız aksi takdirde yaşanabilecek olumsuzluklar veya hasarlar için sigorta işlemini gerçekleştirmeyi kendine kural olarak benimsemiştir. Bu sigorta işleminden sonra konu için görüşülmüş olan acente, olası bir hasar ya da kayıp durumunda taşımacılığı yapılan bankayla direk olarak muhatap edilir.

Profesyonel Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri

Taşımacılık sektöründe en önemli ve dikkate alınacak aşama paketleme aşamasıdır. Taşınacak eşyaların zarar görmemesi büyük ölçüde paketlemelerin doğru yapılması aşamasında önlenir. İşinde almış olduğu sorumluluğun bilincinde olan Burdur Evden Eve Nakliyat paketleme işlemini de üstün özen ve dikkatle gerçekleştirmektedir. Taşımadan hemen önce dikkatlice eşyalarınız üzerinde analizler yapılır ve hassaslığına göre paketleme ekipmanları seçilir, böylelikle taşıma esnasında oluşacak sarsılma vb. durumlarda eşyanızın hasar görme ihtimali sıfıra indirilir.

Eşyalarınızın zarar görmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır. Kırılma riski büyük olan eşyalarınız özenle eklenti yerlerinden sökülerek ayrı ayrı paketlenir. Küçük eşyalarınız büyük kolilere konulur ve etrafı kırışık kâğıt ve balonlu naylonlarla doldurulur. Büyük eşyalarınız ise büyük kolilere değil de tam ebatta kolilere konulur. Tüm eşyalarınız kolilere konulup paketlendikten sonra da ayrıca balonlu naylonlarla sarılır. Deneyimli taşıma personellerimiz kesinlikle sırtlarıyla taşıma yapmazlar tamamıyla ayak güçlerini kullanırlar eşyalarınızı kucaklayarak taşırlar. Mümkün olduğunca hiçbir koliniz 30 Kg ağırlığı geçmeyecek şekilde hazırlanır.

Eşyaların taşımayı gerçekleştirecek araca yüklenmesi durumunda da Burdur Evden Eve Nakliyat gerekli titizliği göstermektedir. İlk önce ağır koliler alt tarafa, hafif koliler ise üst tarafa gelmesi kaidesiyle düzenli bir şekilde istiflenir, kolilerin köşelerinin ezilmemesine özellikle dikkat edilir, hareket anında oluşabilecek tüm riskler düşünülerek paketler ve koliler birbirlerine sıkıca bağlanır ve aralarındaki boşluklar balonlu naylonlarla doldurulur.

Taşıma ve teslimatta aynı dikkati düşünen Burdur Evden Eve Nakliyat, taşıma teslimatında ise tüm eşyalarınızı tek tek paket ve kolilerden çıkarıp yerinde hasar tespit yaptıktan sonra, taşıma için eklem yerlerinden sökülen eşyalarınızı büyük bir titizlikle tekrar birleştirir ve yerleştirmek istediğiniz alana düzenle taşır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?