tr

Çanakkale Evden eve Nakliyat

2.713

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörü ülkemizde henüz tam olarak oturmamıştır. Bunun sebebi ise geleneksel olarak yapılan taşımacılığın daha çok tercih edilmesidir. Eş, dost, arkadaş ve yakın akrabalar gibi yakın çevremiz tarafından gerçekleştirilen bu gibi taşımacılık bazı zararlara neden olmaktadır. Her ne kadar iyi niyetle yapılsa da birçok kazalar meydana dahi gelmektedir. Böyle durumlar da kalmamak için başvurabileceğiniz bir adres bulunmaktadır, Çanakkale evden eve nakliyat.

Bizi tercih etmenizle artık içiniz daha rahat olacaktır. İstihdam ettiğimiz personel ile gerçekleştirdiğimiz hizmetler sizlerin hayatını kolaylaştırmak içindir. Konusunda uzman personel ve taşımacılık için gerekli büyük taşıtlarla hizmet sunmakta olan firmamız isteğiniz doğrultusunda taşımacılık yapabilmektedir. Hizmet anlayışımız ise kalite ve müşteri odaklıdır. Taşımacılık sektöründeki güçlü rekabette sizlere sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı hizmet ile ayakta duracağımıza inanmaktayız. Günümüzde eğitime verilen değer doğrultusunda firmamızda gereken özeni gösterip çalışanlarına gerekli eğitim sağlanmaktadır. Verilen tüm bu eğitimler size sunmuş olduğumuz hizmet kalitesini artırmak içindir.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Çanakkale evden eve nakliyat olarak vizyonumuz daima ileriye dönük olup çağı yakalamaktır. Yakaladığımız bu çağda gelişen teknoloji doğrultusun da hep bir adım öne gitmek başlıca amacımızdır. Vizyon ve misyonumuzu hep güncel tutarak bu hedeflere hızla ulaşmaktayız. Ulaştığımız her hedef bizi bir adım öteye götürmekte ve yeni hedefler belirlememize yardımcı olmaktadır. Çanakkale evden eve nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerle sizleri beklemekteyiz.

Çanakkale Evden Eve Taşımacılık Hakkında

Günümüz nakliyat pazarında en çok nakliyat işlemleri evden eve yapılmaktadır. Eskiden yakın çevremiz sayesinde evlerimiz taşırken şu anda kurulan birçok firma sayesinde bu işte uzmanlaşmıştır. Çanakkale evden eve nakliyatın sizlere sunmuş olduğu en büyük hizmetlerden biride evden eve nakliyattır. Konusunda uzman ve eğitimli personeli ile bu hizmeti sizlere sunmaktan büyük gurur duyar.

Evinizi taşımanız durumunda bizimle irtibata geçmeniz halinde vermiş olduğunuz adrese gelen uzman personelimiz gerekli ön çalışmayı yapıp size gerekli bilgileri verdikten sonra belirttiğiniz tarihte gerekli tüm personelle gelip evinizi verdiğiniz adrese kadar taşımaktadır. Eşya taşırken gerekli paketleme ve kolileme işlemleri dikkat ve özenle gerçekleşir. Şayet eviniz 6 ve ya 7 katlar gibi yüksek yerlerde olması durumda kurduğumuz özel asansör sistemi ile kolaylıkla taşıma imkânı sunmaktadır. Paketleme ve kolileme işlemi bittikten sonra eşyalar özenle araçlara yüklenir. Varmış olduğumuz adreste koliler ve eşyalar indirilerek evinize kadar teslim edilmektedir. Tüm bu işlemler konusunda uzman personelimiz tarafından icra edilir. Beğenmediğiniz hususlarda bize müracaat edip gerekli düzenlemeleri yerine getirmekteyiz.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Çanakkale Evden eve Nakliyat – İletişim

Şu an itibariyle hizmet verdiğimiz yerler, Çanakkale merkez, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada (İmroz), Lâpseki, Yenice’dir. Bu yerleşim birimlerine her türlü taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Çanakkale evden eve nakliyat sektörde ileri bir konuma gelmek için her gün kendine yeni hedefler koyup bunları gerçekleştirmektedir.

Çanakkale Ofis Taşımacılığı

Firmamızın sunmuş olduğu diğer bir hizmette ofis taşımacılığıdır. Ofis taşımacılığı diğer hizmetlerden farklı olarak daha hassas bir konudur. Zira taşınırken karışmaması gereken birçok evrak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çok değerli olan bilgisayar gibi teknolojik ürünler bulunmaktadır. Tüm bunları taşırken dikkat edilmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır.

Çanakkale evden eve nakliyat olarak ofis taşımacılığında da iddalıyız. Her konuda olduğu gibi bu konuda da iddamızı ispatlamaya her zaman hazırız. Ofis taşımacılığı oldukça hassas olmasına rağmen firmamız bunun üstünden gelebilecek kapasiteye sahiptir. Firmamız ile çalışmak istediğiniz zaman bir telefon kadar uzağınızdayız. Bize vermiş olduğunuz adrese gelip gerekli incelemeleri yaptıktan sonra belirtmiş olduğunuz tarihte gelip taşıma işlemine başlamaktayız. Ofis gibi evrakların yoğun olarak bulunduğu kısımlarda taşımacılık yaparken öncelikle tüm evrakları kategoriye ayırıp etiketleme işlemine tabi tutarız ki evrakların birbirine karışmasını en aza indirgemiş oluruz. Etiketlediğimiz evrakları kolileyip koli bandı ile sıkıca sararız. Araçlara yüklerken de battaniye ile sararız ki yolda her hangi bir zarar gelmesin

Vermiş olduğunuz adreste eşyalarınızı teslim ederiz. Ofisinizin yüksek katlarda olması her hangi bir sorun teşkil etmemektedir. Sahip olduğumuz asansör sistemi ile yüksek katlara sorunsuz bir şekilde teslimat yapmaktayız. Çanakkale evden eve nakliyat olarak yapmış olduğumuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bize bu günlere getiren bize vermiş olduğunuz değer ve güvendir.

Çanakkale Eşya Depolama

Bilindiği üzere eşya depolama oldukça zahmetli bir iştir. Çünkü eşya depolamak için büyük ve geniş bir binaya ihtiyaç vardır. Bu binanın her türlü risklerden uzak olması lazımdır. Bu riskler arasında yangın, sel, deprem gibi birçok doğal afetin yanı sıra insan kaynaklı risklerde bulunmaktadır. Bu yüzden eşya depolama oldukça fazla risk bulunmaktadır. Tüm bu riskleri bir kenara bıraktığımızda bile karşıma depoda duran malların çürüme, nemlenme gibi bir sürü faktörle yüz yüze kalmaktadır. Bunun için eşya depolamak zahmet gerektirmektedir.

Artık bunları sizin için yapan bir firma bulunmaktadır. Çanakkale evden eve nakliyat Tüm bu sunduğumuz hizmetler ister büyük firmalar ister evinizdeki depolamak istediğiniz her türlü eşya için geçerlidir. Büyük, orta ve küçük olarak ayırdığımız depolarda istediğiniz şekilde eşyalarınızı depolamak mümkün hale gelmiştir. Depolarımız geniş olup her türlü ışıklandırma ve havalandırma sistemine sahiptir. Nem önleyici tüm tedbirler alınmıştır. Depolamadaki en önemli faktörlerden biride nemdir. Artık depolamak istediğiniz her hangi bir eşyanızı bizimle iletişime geçerek depolatabilirsiniz. Özellikle küçük evlerde fazla eşyalar bir sorun teşkil etmektedir. Bu sorunu bize gelerek çözebilirsiniz.

Çanakkale evden eve nakliyat olarak bu hizmetimizi sunmakla gurur duyarız.  Taşımacılıkta olduğu gibi depolama işinde de kendimizi ispata her zaman hazırız. İstediğiniz zaman gelip kendi gözleriniz ile depoları inceleyebilir içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Eşya Paketleme Hizmetleri

Eşya paketleme eşya taşımacılığın en önemli noktalarından belki de en önemlisidir. Çünkü paketlenmeyen veya yanlış paketlenen eşyalar taşınırken kırılabilmektedir. Kırılan eşyalar ise taşımacılıkta sorun teşkil eder. İşte tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için her işte gösterdiğimiz itinayı bu işte de fazlasıyla göstermekteyiz.

Çanakkale evden eve nakliyat olarak ilk olarak eşya paketleme işinden başlarız. Taşıyacağımız tüm eşyaları önce baloncuklu naylon ile paketleyip koli bandıyla iyice destekleriz. Büyük eşyaları ise ek yerlerinden sökerek öyle paketleme işlemine tabi tutarız. Cam gibi daha hassas eşyaları ise paketledikten sonra üstüne cam etiketi koyarak istifleme yaparken daha özenli davranırız. Paketlediğimiz tüm eşyaların üstüne gerekli etiketleri koyup zaman tasarrufu sağlayıp, dağınıklığı da önlemiş oluruz. Paketlediğimiz tüm eşyaları araçlarımıza yükleyip istenilen adrese ulaştırırız. Yolda gelebilecek hasarları en aza indirmek içinde en son olarak eşyaları battaniye ile güzel bir şekilde sararız ki kasis ve yol bozukluğunda eşyalara gelebilecek zarar en aza indirgenmiş olsun. Eşyaları aldığımız şekilde istediğiniz adrese hasarsız bir şekilde teslim etmek birincil önceliğimizdir.

Belirtmiş olduğunuz adres de eşyalarınızı evinize kadar çıkartıp sökmüş olduğumuz büyük eşyalarını tekrar monte edip öyle teslim etmekteyiz. Çanakkale evden eve taşımacılık olarak tüm paketleme işlemlerin de çok dikkat etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

Çanakkale Asansörlü Ev Taşıma

Çanakkale evden eve nakliyat olarak sizlere değerli bir hizmet sunmaktayız, asansörlü evden eve nakliyat. Sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde yüksek katlardaki evlerinize rahatlıkla ev eşyalarınızı taşımaktayız. Özellikle yüksek katlara taşınırken meydana gelen kazalarda bu sayede en aza indirilmektedir.

Bu hizmeti istediğiniz takdirde firmamıza gelerek veya telefon ile bize ulaşarak sağlayabilirsiniz. Bundan sonra ise firmamıza vermiş olduğunuz adreslere gönderdiğimiz yetkili personelimiz binalarınızı, sokak giriş – çıkışlarını inceleyerek size sunmuş olduğumuz hizmeti en üst noktaya çıkartmaktadır. Daha sonra bize bildirdiğiniz tarih ve saatte evinize gelip eşyalarınız kurduğumuz asansör sistemiyle alıp kamyonetimize yükleyip yine tarafınızdan bildirmiş olduğunuz ikincil adrese götürmekte olup yine orda kuracağımız.

Asansör sistemiyle eşyalarınıza en az zarar verecek şekilde taşımaktayız. Asansörlü evden eve nakliyat için binanızın balkonu olmasına lüzum yoktur. Taşıma kolaylığı olması bakımından olması durumda pencerelerinizden bir tanesi sökülerek işlem bittiğinde tekrar yerine monte edilmektir. Tüm yapmış olduğumuz bu işlemler gerekli eğitimi almış personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Taşıma esnasında etrafa gerekli ünlem belirtici trafik dubaları konulmasıyla ve şeritlerle çevrilerek çevre önlemi almakta ihmal edilmemektedir.

Tüm bu işlemler eşyalarınıza en az zarar gelmesi için alınmış tedbirlerdir. Firmamız olarak temel politikalarımızdan biride yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bunu sağlamak için tüm gücümüzle gayret etmektedeyiz. Tüm yaptığımız işlem ve sunumlar siz müşterilerimiz içindir.

Sigortalı Ev Taşıma

Çanakkale evden eve nakliyat olarak gurur duyduğumuz işlerin başında sigortalı ve taşıma gelmektedir. Evlerini taşıtmak isteyen birçok kimsenin tercih ettiği bu sunumla eşyalarınız tamamen sigortalı olup herhangi bir kaza durumda kaza oranında meydana gelen kayıp doğrultusunda mali ödeme yapılmaktadır.

Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmet kapsamında taşıma esnasında gelebilecek istenmeyen bir kaza doğrultusunda herhangi bir kayıp yaşamayacaksınız. Günümüzde giderek yaygınlaşan bu sistemi size sunmaktan büyük bir sevinç duyarız. Bizimle çalışmanız halinde bundan büyük bir memnuniyet duyar eksiksiz bir biçimde işlemlerinizi gerçekleştiririz. Konusunda hayli deneyimle olan personelimiz ile gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemleri şu sıra ile olmaktadır. Öncelikle vermiş olduğunuz adrese gelip ön çalışma yapılmaktadır. Bize vermiş olduğunuz tarih ve zamanda gelip eşyalarınızı paketleyip belirmiş olduğunuz adrese teslim etmek suretiyle işlem tamamlanmaktadır. Bu işlemlerin her bir safhasında sigorta işlemektedir. Eviniz veya nakliyat yaptırmak istediğiniz her hangi bir yerin yüksek katlarda olması da her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Elimizde bulunan asansör sistemi ile bu gibi sakıncaları ortadan kaldırmaktadır.

Çanakkale evden eve nakliyat olarak sunmuş olduğumuz bu gibi hizmetlerde önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunu da güler yüzlü personelimiz, sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi ve tam zamanında teslimat prensibiyle gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Bizi tercih etmeniz halinde bu ve bunun gibi birçok ayrıcalıklara sahip olmanız mümkün olacaktır.

Çanakkale Banka Taşımacılığı

Banka taşıma oldukça titiz işlemler gerektirmektedir. Çünkü gerek bilgisayarlar gerek kasalar oldukça itinayla taşınması gereken malzemelerdir. Bu tür malzemelerin ekonomik değeri hayli yüksek olduğu içinde büyük risk taşımaktadır. Bu büyük riske rağmen firmamız kendine güvenmekte olup içiniz rahat bir şekilde eşyalarını bize teslim edebilesiniz.

Firmamızla irtibata geçtikten sonra ki irtibata ister telefon ile ister firmamız bürosuna kadar gelerek sağlamanız mümkündür. Gerekli anlaşma sağlandıktan sonra bankada inceleme yapan personelimiz ön çalışmayı oluşturmasıyla işlem başlatılmış olur. Daha sonra ise konusunda uzman personelimiz taşınacak her türlü malzemeyi büyük itina ile paketleyip kolilemektedir. Paketleme esnasında her türlü dikkat personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Daha sonra ise araçlara yüklenilip vermiş olduğunuz adrese tam vakit ve tarihte teslim edilmektedir. Adrese vardığımızda ise eşyalar araçtan indirilip göstermiş olduğunuz yere bırakılmaktadır. Artık istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Firmamız her türlü taşımacılık yaptığı gibi banka taşımacılığında da kendi ispat etmektedir. Yüksek riske rağmen her zaman tercih edilebilecek bir firma olduğunu her taşımacılık yaptığında kendini bir kez daha ispat etmektedir.

Çanakkale evden eve nakliyat portföyünde bulunan çeşitli taşımacılık bulunmaktadır. Ve bu portföy her geçen gün artmaktadır. Tüm bu gelişimler sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet sunmak doğrultusundadır. Sunmuş olduğumuz bu hizmetler siz değerli müşterilerimizin yaşam kolaylığını sağlamak ve vakit tasarrufu sağlamak için her zaman hazırdır.

Askılı Tekstil Taşıma – Nakliye Hizmeti

Bir Çanakkale evden eve taşımacılık hizmeti daha, askılı tekstil taşıma. Sunmuş olduğumuz bu hizmet doğrultusunda artık ürünleriniz kırışmayacaktır. Yoğun emek ile kazanmış olduğunuz ürünleriniz artık taşıma anında değer kaybına uğramayacak zamanında teslimat ile vakit tasarrufu imkânına kavuşacaksınız.

Sunmuş olduğumuz hizmet şu şekilde gerçekleşmektedir. Eskisi gibi kolilere istiflenen ürünler artık araçlarımıza yerleştirmiş olduğumuz özel askılar sayesinde sanki evinizdeki gar-drop rahatlı ile taşınmaktadır. Sistemiz en son teknoloji olup gerekli havalandırma özelliklerine de sahiptir.  Özellikle tekstil işleriyle uğraşanlara büyük kolaylıklar sunmaktadır. Yolda gelebilecek zararlarda en az indirgenmiştir. Bunun yanında isteğiniz doğrultusunda askılara ayrılan kısmın yanında var ise kolileriniz için bölmeler mevcuttur. Bu amaç ise taşımacılığı zenginleştirmek içindir. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerde her zaman müşteri odaklı vizyonumuz temel öğe olmuştur. Bu anlayışımız doğrultusunda ve güler yüzlü personelimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Çanakkale evden eve nakliyat olarak askılı tekstil sektöründe hak ettiğimiz yeri almak için her gecen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Gelişen teknoloji yakalayabilmek için gereken eğitimleri her zaman personelimize sunmaktayız. Böylelikle çağı yakalayıp en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Bize ulaşmak için firmamıza gelmeniz veya telefon ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Vermiş olduğunuz adreslere tam zamanın da ulaştırdığımız hizmetler ile sizinde tanışmanızı beklemekteyiz. Artık içiniz rahat bir şekilde eşyalarını bize emanet edip diğer işlerinizi görebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?