En iyi Kayseri Evden eve nakliyat Firması

En iyi Kayseri Evden eve nakliyat Firması

Avcılar Nakliyat garantisi ile eşyalarınızın eski evinizden alınıp yeni evinize sorunsuz bir şekil de taşınması sizleri memnun edecektir. Bilinçli bir şekil de hareket ettiğimiz Kayseri Evden eve nakliyat sektörün de en önemli unsur, her şeyi en başından konuşmaktır. Avcılar Kayseri Evden eve nakliyat firması ile eşyalarınız sorunsuz, garantili, ambalajlı ve sözleşmeli bir şekil de eski evinizden yeni evinize taşınabilir hale getirilmektedir. Firmamızdan alacağınız tüm evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri HDİ sigorta şirketi güvencesi ile 60.000.00 TL değerin de bir ölçüt ile koruma altına alınmaktadır.

Kayseri Evden eve nakliyat sektörünün başarılı firmalarından olan şirketimiz, Müşteri hassasiyetine oldukça dikkat etmektedir. Tüm vatandaşlarımızın yararlanabileceği fiyat olarak uygun, kalite olarak yüksek hizmet koşullarını sizlere kesintisiz bir şekil de sürdürüyoruz.

Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb.. kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Hizmet kalitesini değişen teknolojiyi de kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır.
Avcılar Nakliyat, Şehir içi- şehir dışı  taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç ve donanıma ,uzman kadro ve  deneyime sahip bulunmaktadır.
Şehir içi- şehir dışı  taşıma hizmetinin sunumu esnasında oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilmek için müşterinin isteği doğrultusunda ücretsiz ekspertiz gönderilerek müşteri varlığı yasal anlamda korunmakta müşteri yapılan  sözleşme kapsamına göre müşteri malı sigortalanarak müşterinin memnuniyeti sağlanmaktadır.
Şehir içi- şehir dışı  taşıma hizmeti sunumunun  en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

Kayseri Avcılar Evden eve Nakliyat  Kayseri’de kurulmuş olup, tecrübeli eleman ve kontenjanı ile şehir içi- şehir dışı,ev ve iş yeri evden eve taşımacılık hizmeti faaliyetini yapmak için çalışmalarına başlamıştır.

2.083
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Can AYDOĞAN
Can AYDOĞAN
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1