Enflasyon ile Topyekün Mücadele Kampanyası

Enflasyon ile Topyekün Mücadele Kampanyası

Kayseri evden eve nakliyat sektörünün lider firmaları arasında ki yerini her zaman korumayı hedefleyen Avcılar Nakliyat ile bu vatan’ın değerlerine sahip çıkmak isterseniz, bize ulaşmanız yeterlidir. Son dönemlerde Ülkemiz de oluşan Enflasyon ile Topyekün mücadele kervanına katılan firmamız sizlere 3 ay boyunca %10 indirimli evden eve nakliyat hizmetleri sunacaktır. Ülkemize uygulanan yıldırma politikası çerçevesin de ekonomik yaptırımlar ile sıkıntılı süreçlerden geçen vatandaşımızın her zaman yanında olmaktan gurur duymaktayız. Türk’e boyun eğmez ilkesi ile çıkmış olduğumuz bu şanlı ve onurlu davada halkımızdan gerekli hassasiyeti göstermelerini temenni ediyoruz.

Enflasyon ile Topyekün Mücadele kampanya koşulları:
En büyük koşulumuz vatanına, milletine ve bayrağına saygılı vatandaşlar olmanız, Ülkenizin ve vatanınızın menfaatlerini kendi kişisel düşüncelerinizden, menfaatlerinizden önde tutmanızdır. Avcılar Kayseri evden eve nakliyat firması olarak sunmuş olduğumuz şehir içi veya şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerin de önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olarak değerlendirilmiş ve nitelendirilmiştir. Kampanyamız doğrultusun da bizden alacağınız şehir içi veya şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerin de şartlarımız ve koşullarımız değişmeden (hizmet kalitesin de değişiklik olma durumu söz konusu dahi değildir) siz değerli vatandaşlarımıza daima kaliteli hizmetler sunmak istemekteyiz.

Kayseri evden eve nakliyat sektörünün köklü kuruluşları arasın da yer edinen firmamızdan şehir içi nakliyat veya şehirler arası evden eve nakliyat alanında, Enflasyon ile topyekün mücadele kampanyasından yararlanmak gibi bir düşünceniz var ise İletişim bilgileri sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve taşımacılık işlemleri için yerinizi ayırtabilirsiniz.

2.131
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Can AYDOĞAN
Can AYDOĞAN
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1