tr

Iğdır Evden eve Nakliyat

1.904

Iğdır Evden Eve Nakliyat – Iğdır Ev & Ofis Taşıma

Evden eve nakliyat yöntemi her zaman oldukça kullanışlı olan bir sistemdir. Özellikle gelişen toplumlarda ve şehir nüfusunun artması ile insanların türlü nedenlerden evlerini taşıması oldukça fazlalaşan bir durum haline gelmiştir. Sektör öylesine büyümüştür ki evden eve taşıma sistemi deniz ya da hava taşımacılığını geçmiş bulunmaktadır.

Iğdır evden eve nakliyat’ı diğer şirketlerden ayıran isi firma olarak bu işi profesyonel bir ekiple yapmamız. Güvenilmez şirketlere eşyalarınıza taşıtmaktansa Iğdır evden eve nakliyatın modern yapılı, sigortalı ve profesyonel ekibine eşyalarınız emanet etmeniz sizin içinde avantajlı olacaktır.

Bir çok insan türlü sebeplerden evini veya iş yerini başka yerlere taşımak durumunda kalıyor. İşte siz de bu aşamaya geldiyseniz artık Iğdır evden eve nakliye firması ile tanışma vaktiniz geldi demektir. Emin olun siz bizden, biz de sizden oldukça memnun kalacağız ve eşyalarınızı istediğiniz yere güven içerisinde taşıyacağız.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Iğdır Evden Eve Nakliyat

Seçici olmanız da fayda var. Çünkü özellikle Iğdır’da bu işi profesyonel olarak yapmayan ciddiyetsiz şirketler bulunmakta. Bu şirketlere güvenip eşyalarınızı riske atmaktansa Iğdır evden eve nakliyat sayesinde eşyalarınızı güven içinde taşıtabilirsiniz.

Firmamızın size sunduğu bazı imkanlar ise şunlardır:

  1. Beyaz eşya, cam vitrinler ve her türlü kırılacak eşyalarınız sıkıca güvenli bir şekilde ambalajlanır.
  2. Elektronik eşyalarınızı hepsi önce güvenli bir örtü ya da battaniyeye sarılarak daha sonra özel kolilere yerleştirilir.
  3. Yemek takımlarınız, cam eşyalarınız, bardaklarınız gibi eşyalar güvenlik açısından hava kabarcıklı ambalajlara konularak daha sonra kolilenir. Bu eşyalar daha sonra özel fıçılara konularak her türlü kırılmaya karşı önlemi alınmış olur.

Iğdır Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Iğdır evden eve nakliyat firması asansörlü taşıma sistemi sayesinde yük olarak fazla olan eşyalarınızı geniş imkanlar dahilinde güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. Gelişmiş asansör sistemlerimiz sayesinde yük ağırlığı fark etmeksizin her türlü eşyanızı güvenliğimiz dahilinde taşımayı size vaat ediyoruz.

Iğdır evden eve nakliyat firması oldukça geniş araç filosu, güler yüzlü ve anlayışlı çalışanları, geniş imkanları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılama odaklı çalışan bir nakliyat firmasıdır. Eşyaların taşınmaya başlandığı ilk andan son eşyanın taşınana yere bırakılmasına kadar taşınmadan sorumlu müşteri temsilcimiz çalışma ekibinin başında ve sizin yanınızda olacaktır.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Alo Iğdır Evden Eve Nakliyat

Taşıma esnasında her türlü sorun ve dilekleriniz müşteri temsilcimize çekinmeden iletebilirsiniz.

Iğdır evden eve taşıma nakliyat şirketi benzeri bir çok firmadan ayıran özelliği müşteri memnuniyetini en ön planda tutmasıdır. Bu işi rast gele personeller yerine işinde uzmanlaşmış profesyoneller ile yaptığından size her aşamada sorunsuz ve güvenli bir taşıma işlemi vaat ediyoruz.

Taşıma sırasında depolanmasını istediğiniz eşyaları da şirketimize ait her türlü hijyen kurallarına uyan, geniş depolarımızda muhafaza edebiliriz. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtmak istiyorsanız hemen iş yerimiz ile iletişime geçebilir taşınma detaylarınızı anlatabilirsiniz.

Unutmayın ki taşınma önemli bir iştir. Taşınma sırasında güvenlik, kırılma, taşınan eşyaların zarar görmesi gibi bir sürü aksaklık yaşanabilir. Iğdır nakliyat size tüm bunların dışında güvenli bir taşınma işlemi fırsatı sunmaktadır.

Iğdır Eşya Depolama – Iğdır Kiralık Eşya Deposu

Iğdır Evden Eve nakliyat firması taşıma işlemleri sırasında eşyalarınızın her türlü güvenliğini üstlenen bir kurumdur. Taşınma işlemi sırasında oluşabilecek tüm hasarlara karşı eşyalarınız güvenli bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmış bir şekilde taşınma işlemi başlar.

Taşınma işlemleri sırasında her türlü sorunu üstlendiğimiz den size rahat ve uğraştırmayacak bir taşınma işlemi sunuyoruz. Bir çok taşınma işlemi sırasında müşteriler mallarının başına bir şey gelmesinden korkarlar. Biz Iğdır nakliyat olarak bu korkuyu sigorta sistemimiz dahilinde ortadan kaldırmış bulunmaktayız.

Depolama işlemlerimiz sırasında dayanıksız maddeler, yasa dışı maddeler, yanıcı ve patlayıcı maddeler ve canlı hayvan türü şeyler olmadığı sürece her türlü eşyanızı depolamaktayız. Depolama işlemlerimizde temel prensip eşyalarınızın kilosuna, kapladığı alana göre fiyat belirlemedir.

Buna göre önceden öngördüğümüz depolama fiyatları ile bütçenizde ayarlamalar yapabilirsiniz. Şirketimizde mevcut bulunana sigorta sisteminde malların taşınmadan önce bir listesi alınır ve mallar taşındıktan sonra aynı liste tutularak bir önceki ile kontrol edilir.

Böylece tek tek her kolilerinizin ve güvenliğinden %100 emin olmuş hale gelirsiniz. Eşya depolama bir taşıma şirketi için en önemli kıstaslardan birisidir. Müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentileri açısından da önemli bir yer kaplar. Biz de Iğdır evden eve nakliyat olarak bu konuda size önemli olanaklar sunuyoruz. Eşyalarınız depolarda kaybetmek yerine Iğdır nakliyatın güvenli depolarında muhafaza edebilirsiniz.

Siz de Bu depolama işlemlerinden yararlanmak istiyorsanız lütfen şirketimiz ile iletişime geçiniz.

Iğdır Eşya Ambalajlama – Evden eve Taşımacılık Eşya Paketleme

Ambalajlama ve paketleme taşınma işlemi bir taşınma işlemi süresince beklide en önemli kısımdır. Eşyaların düzgün ambalajlanması hem güvenlik açısından hem de taşınana eşyaların tutacağı yer açısından ayrıca taşınma işlemini süresi açısından önemli bir kısımdır.

Iğdır evden eve nakliyat olarak ambalajlama konusunda uzman olan ekibimiz taşınma işlemi öncesinde evinize ya da iş yerinize gelecek balonlu ambalajlar dahilinde her türlü eşyanızı güven içerisinde ambalajlamaktadır. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için her eşya için en güvenli ambalajlama yöntemi seçilir ve ambalajlama işlemi başlar. Eşyalar ambalajlandıktan sonra da taşınacağı yere kadar güven içinde taşır daha sonra ambalajları açarız.

Iğdır evden eve nakliyat şirketi olarak özellikle kırılacak olan eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından güven içerisinde ambalajlanır. Bu ambalajlanan eşyalar için özel fıçılarımız bulunmaktadır. Değerli ve kırılacak eşyalarınız bu fıçılarımız da gideceği yere kadar güven içerisinde taşınır.

Bazı paketleme yöntemlerimiz

– Ağır eşyaları küçük kutulara, hafif eşyaları ise büyük kutulara yerleştiririz.
– Kutular kesinlikle çok ağır olmaz ve limitinin üstünde doldurulmaz.
– Kutlama yaparken her daim ağırlar altta hafifler üstte olur. Tersi bir durumda .eşyalarda kırılma meydana gelebilir.
– Eşyalar çok fazla üst üste yığılmaz böylece en alttaki eşyanın zarar görmesi engellenir.

Kırılabilir maddeleri paketleme

Kırılabilir eşyaların hepsini baloncuklu ambalajları sarıp daha sonra küçük kağıtlar ile kaplarız.
Kutuyu daha sonra güvenlik açısında yumuşak bir örtü ya da battaniye ile sarıp kolilere öyle yerleştiriniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?