Kayseri Evden Eve Nakliye

Kayseri Evden Eve Nakliye

Avcılar Profesyonel Nakliyat ekibi olarak, müşterilerimizle birlikte taşımacılık işlemi için kararlaştırdığımız randevu gününde, eksperlerimiz evinize gelerek gerekli olan incelemelerini yaparlar. Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek, sahip olduğunuz eşyalarin nasıl bir araç ile taşınabilecegini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olacağıni saptamak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

Eğer karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda taşınma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır. Kayseri evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşsyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden, değilse taşınmanin olacagı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

Kayseri evden eve nakliye özen gösterilmesi gereken bir iştir. Avcılar evden eve nakliyat firmamız yılların vermiş olduğu deneyimle ev taşımada sektörün lider ismi haline gelmiş konumdadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz…

İletişim;

0352 336 0551 = 0532 385 6526

2.177
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Can AYDOĞAN
Can AYDOĞAN
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1