0532 385 6526

Sosyal Medyada Biz}

Kayseri Hacılar Evden Eve Nakliyat

Kayseri Hacılar Evden Eve Nakliyat

Hacılar, Kayseri ili’nin 5 büyükşehir ilçesinden biridir. Kayseri’ye 11 km. uzaklıkta olup, dutlarıyla ünlü Eğribucak Bağları’na yakındır. İlçenin merkez rakımı 1350 m.dir. Erciyes Dağı’nın önemli bir bölümü ilçe sınırları içerisinde bulunmaktadır. İlçenin kuzey ve doğusunda Melikgazi, güneyinde Develi, batısında ise İncesu İlçesi bulunmaktadır. İlçe sınırları içerisinde Erciyes Dağı dahil olmak üzere irili ufaklı 15 civarında dağ bulunmaktadır.

İlçe arazisi, küçük ekim alanları ve bahçeleri dışında genellikle volkanik kaya ve tepelerden oluşmaktadır. Arazi yapı itibariyle güneyden kuzeye, batıdan doğuya doğru eğimlidir. İklimi kışları soğuk ve yağışlı, yazları sıcak ve kuraktır. Ancak doğa güzelliği, mesire yerleri, bağ ve bahçeleri ile gezilip görülmeye değer bir ilçedir. İlçenin 208 km2 yüzölçümü bulunmaktadır. İlçe sınırları içerisinde kayda değer akarsu ve göl bulunmamaktadır.

Kayseri Avcılar Nakliyat firması olarak Hacılar’dan Türkiye’nin Dört bir yanına nakliyat hizmeti vermekteyiz.
Avcılar Nakliyat şirketi olarak gayemiz müşteri memnuniyetidir. Müşterimiz bizim için önemlidir çünkü müşteri bizim veli nimetimizdir.Firmamız ise zaten yılların vermiş olduğu tecrübe ile kurumsal firmaların başında gelmektedir.

Kayseri Hacılar evden eve nakliyat firmamız 25 yılı aşkın sektör tecrübesi,uzman kadrosu yaygın araç filosu ve yetki belgelerinin tamamını tamamlamış olması firmamızın diğer nakliye şirketlerinden sıyrılma nedenidir. Yapacak olduğunuz taşınma işlemlerinde güvenliğe büyük önem vererek eşyalarınızın nakli esnasında olabilecek sorunlara karşı sigortalı taşıma yapmaktayız.

Bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında; hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliyat şirketiti ile taşınmak isterseniz müşteri temsilcilerimizden 7/24 bilgi alabilirsiniz.

İletişim;

0352 336 0551 = 0532 385 6526

25 Haziran 2016
468 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ALO NAKLİYAT - TIKLA ARA!