Kayseri İncesu Evden Eve Nakliyat

Kayseri İncesu Evden Eve Nakliyat

İncesu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yeni bir ilçeye yeni bir ile ve yeni bir eve taşınmak heyecan verici bir süreçtir. Yeni bir hayata başlamak olan taşınma sürecinde en önemli ayrıntı hangi evden eve nakliyat firması ile taşınılacak olmasıdır. Referansları iyi olmayan ve işini iyi yapmayan bir evden eve nakliyat firması ile taşınma işi yeni taşınılan evde aylarca sürecek düzensizliği beraberinde getirir. Kayserinin en küçük ilçesi olan İncesu’da İncesu içinde olan taşınma işlerinde ve İncesu’dan ya da İncesu’ya taşınma işlerinde İncesu evden eve nakliyat firmaları hizmet vermekte ve taşınma işini zahmetli bir iş olmaktan çıkarmaktadır. 

İncesu Evden Eve Nakliyat Firmalarında Fiyatı Etkileyen Faktörler 

Bir ilden bir ile ya da aynı yerleşim yeri içinde de olsa taşınma masraflı bir iştir. Evden eve nakliyat firması ile yapılacak taşıma işinde nakliye fiyatını etkileyen bir kaç faktör vardır. İncesu ya da incesu dışından olacak taşınmalarda İncesu evden eve nakliyat firması fiyat araştırması yaparken bu faktörleri de göz önünde bulundurmakta fayda vardır. 

  • Eski taşınılacak ev ve yeni taşınılacak evin bulunduğu lokasyon fiyat açısından önemlidir. Bir şehirden farklı bir evden eve nakliye fiyatı ile aynı şehir içinde olan evden eve nakliye fiyatı farklıdır. Aynı il ya da ilçe sınırları içinde olsa da iki ev arasındaki mesafenin uzaklığı da fiyatın etkilemektedir.
  • Eski ve yeni taşınılacak evlerin kaçıncı katta bulunduğu da evden eve nakliyat fiyatını etkileyen en önemli faktördür. Taşıma işinin yapılacağı iki evinde bulunduğu kata göre eşyaların taşınması için asansör kurulması gerekebilir. Yüksek katlarda bulunan evlerde taşıma işlerinde binanın dışına asansör kurulmakta ve kuruluna asansörle eşyalar daha rahat ve hızlı taşınmaktadır. Asansör kurulup asansör ile taşıma yapıldığı takdirde asansör kurulumu evden eve nakliyat fiyatını arttıran bir faktördür.
  • Taşınacak ev eşyasının neler olduğu evden eve nakliyat fiyatının etkileyen bir başka faktördür. Taşınacak ev eşyaları içinde yemek odası, yatak odası, çocuk odası, koltuk takımı var mı, taşınacak eşyalar 2+1 ev eşyası mı 3+1 ev eşyası mı fiyatı etkilemektedir. 
  • Taşınma gününün seçimi de fiyatı etkilemektedir. Özellikle büyükşehirlerde taşınma işleri çalışan kesimin tatil günü olan hafta sonu daha yoğun yapılmaktadır. Evden eve nakliyat firmaları da hafta sonu taşınma fiyatı ile hafta içi taşınma fiyatları farklı olabilmektedir. Hafta sonu evden eve nakliyat fiyatı hafta içi evden eve nakliyat fiyatına göre biraz daha yüksek olabilmektedir. 
  • Eski ve taşınılacak evde asansörün olması ve taşınma sırasında asansörün kullanımına izin verilme durumu da evden eve nakliyat fiyatını etkilemektedir. 

Sonradan farklı bir fiyat ile karşılaşmamak için bu bilgileri evden eve nakliyat firmasına verip bu bilgiler ışığında bir fiyat teklifi almak gerekir. 

İncesu Evden Eve Nakliyat Firmalarında Bulunması Gereken Belgeler

Şehirlerarası evden eve nakliyat süreci başta olmak üzere evden eve nakliyat firması seçerken eşyaların hasar görmemesi ve sağlam olarak yerine ulaşması önemlidir. İncesu evden eve nakliyat firmaları ve tüm Türkiye’de faaliyet gösteren evden eve nakliyat firmaları eşya taşımacılığı ile ilgili gerekli ruhsat ve izin belgelerini almış olmaları gerekmektedir. İstendiği takdirde evden eve nakliyat şirketinin bu belgeleri müşteriye göstermesi zorunludur. Eşyaların taşımasının yapıldığı nakliye aracının zorunlu sigortalarının yapılmış olması ve aracı kullanan şoförün ehliyetinin olması gerekmektedir. Ayrıca bir diğer önemli konu eşyaları taşıyan çalışanların Sosyal Güvenlik Kurumu girişlerinin olması ya da farklı bir deyişle sigorta girişlerinin olması gerekmektedir. Aksi takdirde eşya taşıması sırasında çalışanların bir kaza ile karşılaşmaları sonucu istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.  

2.363
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Can AYDOĞAN
Can AYDOĞAN
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1