0 532 385 6526
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kayseri İş Yeri Ve Ofis Taşımacılığı

21 Nisan 2016
836 kez görüntülendi
Kayseri İş Yeri Ve Ofis Taşımacılığı

Kayseri İş Yeri ve Ofis Taşımacılığı Kayseri’de yada şehir dışındaki okul, hastane, banka, konfeksiyon atölyesi, market, fuar, festival, dekor malzemeleri, kamu kurumu ve ya özel sektör firmalarına da taşınırken çözüm ortağı oluyoruz. Avcılar Nakliyat olarak ‘ofis taşımacılığı’ ile ilgili bir departman oluşturduk. Kayseride taşımacılıkta bir ilk olan bu uygulama işyeri sahiplerine zamandan tasarruf sunmayı amaçlıyor.

İşyeri taşımacılığı, organizasyon lojistiği konusunda uzman ekibimiz vitrin malzemeleri, koltuk, bilgisayar, fax makinesi, beyaz eşya, stant gibi büyük ve küçük eşyaları uygun malzeme ile paketleyip, hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edileceği yere ulaştırıp yerleştiriyor. İşyerine zaman kaybettirmeden yapılması hedeflenen bu nakliye süresinde ekiplerimiz müşteri memnuniyetini sağlamak için titizlikle çalışmaktadır.

Ofis taşıma hizmetine başlamadan önce kaliteli hizmet anlayışımız çerçevesinde eşyaların adetlerini ve cinslerini önceden yerinde tespit ediyoruz, expertiz hizmeti veriyoruz. Taşımanın yapılacağı gün ve saatte uzman personelimiz iş bölümü yapmaktadır, iş yerinin iş akışı etkilenmeden nakliye işlemi sürdürülmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?