Kayseri İş Yeri Ve Ofis Taşımacılığı

Kayseri İş Yeri Ve Ofis Taşımacılığı

Kayseri İş Yeri ve Ofis Taşımacılığı Kayseri’de yada şehir dışındaki okul, hastane, banka, konfeksiyon atölyesi, market, fuar, festival, dekor malzemeleri, kamu kurumu ve ya özel sektör firmalarına da taşınırken çözüm ortağı oluyoruz. Avcılar Nakliyat olarak ‘ofis taşımacılığı’ ile ilgili bir departman oluşturduk. Kayseride taşımacılıkta bir ilk olan bu uygulama işyeri sahiplerine zamandan tasarruf sunmayı amaçlıyor.

İşyeri taşımacılığı, organizasyon lojistiği konusunda uzman ekibimiz vitrin malzemeleri, koltuk, bilgisayar, fax makinesi, beyaz eşya, stant gibi büyük ve küçük eşyaları uygun malzeme ile paketleyip, hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edileceği yere ulaştırıp yerleştiriyor. İşyerine zaman kaybettirmeden yapılması hedeflenen bu nakliye süresinde ekiplerimiz müşteri memnuniyetini sağlamak için titizlikle çalışmaktadır.

Ofis taşıma hizmetine başlamadan önce kaliteli hizmet anlayışımız çerçevesinde eşyaların adetlerini ve cinslerini önceden yerinde tespit ediyoruz, expertiz hizmeti veriyoruz. Taşımanın yapılacağı gün ve saatte uzman personelimiz iş bölümü yapmaktadır, iş yerinin iş akışı etkilenmeden nakliye işlemi sürdürülmektedir.

1.881
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Can AYDOĞAN
Can AYDOĞAN
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1