Kayseri Tavsiye Asansörlü Nakliyat Firmaları

Kayseri Tavsiye Asansörlü Nakliyat Firmaları

Avcılar nakliyat firması olarak Kayseri’de asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Kayseri asansörlü taşımacılık hizmetimizde asansör kurulumumuz ile eşyalarınızı 15. kata kadar asansörlü olarak taşıyoruz. Asansörümüz kendimize ait olup eşyalarınızı artık çok daha güvende taşımaktayız. Asansörlü nakliyatta asansör hangi durumlarda kurulur , asansörlü taşımacılık şehirler arasıda yapılır mı vb… soruların cevabını yazımızın devamında açıklıyoruz.

 Günümüz dünyasında yapılan yeni binaların bir çok asansör kurulumu için müsait olmakla birlikte bir çok eski yapılarada asansör kurulumu yapılabilmektedir. Asansörlü nakliyat genellikle 4 ve üstü katlarda tercih edilsede bina merdiven boşlularında sıkıntı olan binaların alçak katlarınada kurulabilmektedir. 15. kata kadar çıkarabilme kapasitesine sahip olan asansörümüz Kayseri’de hemen hemen tüm müşterilerimizin taleplerine cevap verebilecek durumdadır.

11215736_1002201556491029_8187820509388977095_n

Kayseri Avcılar Asansörlü Evden Eve Nakliyat için Şartlar.

  • Asansör kurulacak olan binanın eşyaların yükleneceği veya indirileceği cephenin müsait olması.
  • Asansör aracımızın binaya 15 metre yada daha yakına kadar yaklaşabilmesi.
  • Asansörlü taşımacılık yapılacak evin katının 15 kat ve 15 kat altında olması gerekir. 
  • Taşınacak olan eşyaların binanın asansör kurulan cephedeki cam yada balkondan geçebilecek durumda olması.

  Bu şartları sağlayan bir çok binaya asansör kurulumu gerçekleşebilmektedir. Asansörlü taşımacılık yapılmadan önce firmamız gerekli tesiptleri yapabilmesi için sizlere ücretsiz eksperini göndermesi ilk şartımızdır. Eşyaların asansör ile taşınması ve sağlıklı nakliye için mutlaka müşteri temsilcilerimizden bilgi almayı unutmayınız.

1.940
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Can AYDOĞAN
Can AYDOĞAN
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1