tr

Kayseri Yahyalı Evden eve Nakliyat

2.059

Yahyalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye hizmeti, belli bir yerden başka bir yere eşyalarınızı taşımak amacıyla kullanılır. Bu işlem sadece nakliye olarak görülse bile özel donanım ve teknik ekip yardımı ile yapılır. Konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekiplerce yapılan nakliye işlemi tam anlamı ile tamamlanmış olur. Nakliyeden önce eşyalarınızın sökülüp sarılması, beyaz eşyaların özenle ambalajlanması gibi bazı işlemler gerekir. Eşyaların zarar görmemesi için boyutuna ve cinsine uygun paketleme yapılmalıdır. Nakliyenin yapıldığı yeni adreste eşyaların tekrar ambalajlarının açılıp yeniden montelenmesi gerekir. Günümüzde insanlar çok farklı sebeplerden ötürü taşıma işlemini gerçekleştirirler. Genellikle öğretmen, doktor ve hâkim gibi devlet memurları atamaları sebebiyle sıklıkla taşınma ihtiyacı duyarlar. Bu sebeple, nakliye işlemleri için Yahyalı evden eve nakliyat, kaliteli hizmeti ile tercih edilebilecek bir firmadır. Firma gerek şehir içi gerekse şehirlerarası nakliye hizmetleri için seçilecek sektörünün öncü firmaları arasında yer alır. Sektörde 15 yıldır nakliye işini ustalıkla yapan firma, konusunda uzman personeli ile bütün sorunlarınızı çözüm bulur. Modern ve kaliteli araçları ile güvenli taşımacılığın adresi olan Yahyalı nakliyat müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Yahyalı’da Güvenilir Nakliyat Şirketi

Evden eve nakliye işlemler için tercih edeceğiniz paketlemeli nakliye hizmeti size oldukça büyük kolaylık sağlar. Güler yüzlü personeli evinizdeki bütün eşyaları paketleyerek, gideceğiniz yere güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar. Ayrıca firmanın asansör hizmeti sayesinde eşyalarınız çizilmeden yıpranmadan yeni adresine taşınır. Binanın dış cephesinde çalışan teleskopik asansör ile eşyalarınız düzenli olarak taşınır. Burada eşyanın çıkarılacağı katın yüksekliği, fiyatta belirleyici olur. Azami 300 kilo kadar ağırlık taşıyabilir potansiyeline sahip olan asansörler ile ağır eşyalarınız zarar görmeden yeni evimize çıkarılır. Yahyalı nakliyat, 2 +1 büyüklüğünde olan evlere 3 kişilik ekipleri ile hizmet verir. Firmanın gönderdiği çalışanların biri mobilya ustası olarak seçilir. 3 + 1 büyüklüğündeki evler için ise 4 kişilik profesyonel ekip seçilir. Daha büyük evlerde ekip sayısı arttırılarak gönderilir. Mobilyaları sarmak için strech folyo ve balonlu naylonlar kullanılır. Yahyalı evden eve nakliyat hizmeti 7/24 olan bir sistemdir. Nakliyat firması seçerken K3 belgesi olan şirketlerle çalışmak iyi sonucu almak için gereklidir. Ayrıca taşımacılık firması ile sözleşme yapmak, sizi sonrasında oluşacak kötü durumlara karşı garanti altına alır. Sözleşmeyi okuyup karşılıklı olarak imzalamak gerekir. Böylece elinizde resmi bir evrak olacaktır. İleride yaşanacak hukuki konular için elinizde bulunan bu resmî belge kurtarıcınız olur.

Dertsiz Tasasız Yahyalı Taşınma İşlemleri

Profesyonel taşımacılık işiniz için anlaştığınız firmaya önceden belirtmeniz taşımaya gelecek ekibin deneyimli olması adına önem taşır. Eğer paketlemeli nakliye hizmeti almak isterseniz, firmaya ödeyeceğiniz ücret daha fazla olacaktır. Kayseri merkezli olan firma, ücretsiz expertiz hizmeti ile müşterilerine net fiyat bilgisi sağlar. Böylece eşyalarınızın hassasiyetine göre paketleme yapılır. Ücretsiz sigorta yapan firma, yaygın araç filosu ile kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutar. Ödemeler için taksit yapma imkânı da tanıyan firma, böylelikle müşterilerine kolaylık sağlamış olur. Çelik kasalı ve asansörlü nakliye araçları ile hiçbir eşyanız zarar görmeden sorunsuz bir şekilde yeni adresinize ulaştırılır. Ayrıca firmanın tek parça eşya veya parça parça eşya taşıma hizmeti de vardır. Ev eşyası taşımacılığı yanında, ofis malzemeleriniz de firma tarafından güvenle taşınır. Firma sorumluluğu ile taşınan eşyalarınızın güvenliği üst sınırda sağlanır. En az zararla eşyaların paketlenip taşınması amaçlanır. Gittiğiniz yeni evinizde huzurlu yaşamanızı için size hizmet veren Yahyalı nakliyat bu konuda oldukça hassas davranır. Sektörün güvenilir firması olan şirket güler yüzlü ve uzman personeli ile taşımacılıkta sınır tanımaz. Her türlü taşımacılık işleriniz için Yahyalı evden eve nakliyat yapabileceğiniz en iyi seçimdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?