tr

Şehirler Arası Profesyonel Taşımacılık

1.490

Şehirler Arası nakliyat, eskiden ciddi zorluklara neden olan ve eşyaların çok büyük hasarlar gördüğü ve hatta kullanılamaz hale geldiği bir taşıma şeklidir. Fakat günümüzde, bu konuda en iyi bir firma olmayı hedefleyen Avcılar Nakliyat sürekli yenilenen iş yelpazesi ile adından sıkça bahsetmiştir.

Avcılar Nakliyat ile anlaşarak  en  kısa sürede eşyalarınızın toplanıp büyük bir özen ile taşınmasını sağlayabilirsiniz İlk başta firma istediğiniz şehrin mesafesi ve kilometresini göze alarak size bir fiyat tarifesi çıkaracaktır. Bu fiyat tarifesi sonucunda sizinle bir anlaşma yapılır ise eşyalarınızın ne kadar olduğu, hangi araç ile çalışılacağı yada asansör kurulup kurulmayacağı konusunda expertiz yapılmaktadır. Bu expertiz sonrasında, istenilen gün ve saatte evinize gelerek eşyalarınız bu işte son derece profesyonel bir ekip tarafından de monte edilecek ve sonrasında da asansör yardımı ile taşınacaktır.

Siz de eğer ki profesyonel anlamda şehirler arası taşımacılık yaptırmak istiyor iseniz bu hususlara dikkat etmeli eşyalarınızın hiç hasar görmeden söylenilen saatte orda olmasını sağlamalısınız. Avcılar Nakliyat tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınmakta olup sizi ve eşyalarınızı güvence altına almaktadır. İmzaladığınız sözleşme içerisinde bu sigorta ile ilgili tüm bilgiler yer alacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?