+90 532 385 6526

Sosyal Medyada Biz}

Şehirler Arası Profesyonel Taşımacılık

Şehirler Arası Profesyonel Taşımacılık

Şehirler Arası nakliyat, eskiden ciddi zorluklara neden olan ve eşyaların çok büyük hasarlar gördüğü ve hatta kullanılamaz hale geldiği bir taşıma şeklidir. Fakat günümüzde, bu konuda en iyi bir firma olmayı hedefleyen Avcılar Nakliyat sürekli yenilenen iş yelpazesi ile adından sıkça bahsetmiştir.

Avcılar Nakliyat ile anlaşarak  en  kısa sürede eşyalarınızın toplanıp büyük bir özen ile taşınmasını sağlayabilirsiniz İlk başta firma istediğiniz şehrin mesafesi ve kilometresini göze alarak size bir fiyat tarifesi çıkaracaktır. Bu fiyat tarifesi sonucunda sizinle bir anlaşma yapılır ise eşyalarınızın ne kadar olduğu, hangi araç ile çalışılacağı yada asansör kurulup kurulmayacağı konusunda expertiz yapılmaktadır. Bu expertiz sonrasında, istenilen gün ve saatte evinize gelerek eşyalarınız bu işte son derece profesyonel bir ekip tarafından de monte edilecek ve sonrasında da asansör yardımı ile taşınacaktır.

Siz de eğer ki profesyonel anlamda şehirler arası taşımacılık yaptırmak istiyor iseniz bu hususlara dikkat etmeli eşyalarınızın hiç hasar görmeden söylenilen saatte orda olmasını sağlamalısınız. Avcılar Nakliyat tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınmakta olup sizi ve eşyalarınızı güvence altına almaktadır. İmzaladığınız sözleşme içerisinde bu sigorta ile ilgili tüm bilgiler yer alacaktır.

21 Nisan 2016
773 kez görüntülendi

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "Şehirler Arası Profesyonel Taşımacılık"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Mithat
Ziyaretçi

Avcılar nakliyat ile evimizi başka bir şehire taşıttık ve eşim ile oldukça memnun kaldık firma çalışanları güleryüzlü ve anlayışlı.

Mustafa Tatlı
Ziyaretçi

Evimi sorunsuz taşımak için bir sürü taşıma firmasıyla görüştüm.Doktor bir arkadaşım evini yozgata taşımış ve sorunsuz kalite bir taşıma şirketi olduğunu söyledi.Bende 30-12/2017 tarihinde talastaki evimi eğribucak mahallesine taşıttım.
Gerçekten ambalajlama olsun ,taşıma olsun sorunsuz bir şekilde taşındık.Hiç bir eşyam zarar görmedi.Avcılar nakliyata çağdaş beye ve ekibine teşekkür ederim.Bir daha taşınsam yine aynı firmayı tercih ederim .Eşime dostuma da tavsiye ederim.