tr

Bayburt Evden eve Nakliyat

2.081
Bayburt Ev Taşıma

Bayburt Evden Eve Nakliyat

Bayburt Evden Eve Nakliyat alanında uzman teknik ekibi ile halka en iyi şekilde hizmet veren profesyonel bir kuruluştur. Uzun süredir siz müşterilerimize en güvenilir, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Vizyonumuz, taşımacılık alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında olmak, müşterilerimizin evlerini, eşyalarını ve evraklarını gönül rahatlığıyla teslim edebilmelerini sağlamak, müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşılıklı bir güven ortamı oluşturmak, topluma ve ülkesine faydalı dünya çapında bir şirket olmaktır. Misyonumuz ise, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmeti layıkıyla yapabilmek, uzmanı olduğumuz taşımacılık konusunda en hızlı, en güvenilir, en kaliteli ve en ekonomik hizmeti sunmak, karlılıkla büyümemizi ve gelişmemizi sürdürmek ve bizle çalışan herkesin memnun ayrılmasını sağlamaktır.

Şüphesiz ki; müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz değer ve sunduğumuz hizmetin kalitesine ve devamlılığına bağlı çizgimiz başarımızı oluşturan etkenlerin başında gelmektedir.

Ülkemizde bilindiği üzere nakliyecilik ve taşımacılık hakkında eğitim veren ve olayı standardize eden kuruluşlar bulunmamakta, ancak; yaptığımız işe duyduğumuz saygı neticesinde çalışanlarımızı belli bir disipline sokmayı ve onları size en iyi hizmeti sağlayacak duruma getirmeyi şirket prensibi olarak geliştirdik ve bu yönde çalışmalarımız sürmektedir.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Bayburt Evden Eve Nakliyat

Çalışanlarımıza şart koştuğumuz prensiplerden ilki, güler yüzlü hizmettir ve taşınacak her eşyaya ve evraka kendi malımız gibi itinayla ilgilenmemiz gerektiğidir. Bayburt Nakliyat yılların tecrübesini, geniş müşteri portföyünü ve başarıyla tamamlamış işlerini arkasına alarak yoluna emin ve sağlam bir şekilde devam etmektedir.

Bayburt Evden Eve Taşımacılık Hakkında

Bayburt Nakliyat olarak firmamız uzun yıllar size en pratik ve en profesyonel hizmeti uygun fiyata sunmaktadır. Uzman ve tecrübeli ekibimiz her türlü nakliye işlemini hatasız bir şekilde uzun süredir yapmakta olup, tek öncelikleri müşteri memnuniyetidir.

Evden eve nakliye hizmetimizin farklı bölümleri mevcuttur. Asansörlü evden eve nakliyat, askılı tekstil taşıma, eşya depolama, eşya paketleme, sigortalı ev taşıma hizmetleri içerisinde size en uygun hizmeti en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Evden eve nakliye sırasında ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları gidermek için sağladığımız hizmeti ayrıntılı olarak açıklayalım:

  1. Öncelikle beyaz eşyalarınız (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima) ekibimiz tarafından sökülüp uygun bir şekilde paketlenip araca yerleştirilir.
  2. Yine taşıma sırasında hasar görebilecek elektronik aletler(televizyon, bilgisayar, ütü vs.) uygunca paketlenip nakliyeye hazır hale getirilir.
  3. Sökülmesi ve taşınması zor olan mobilyalar, oturma ve salon takımları, gardıroplar sökülür paketlenir. Zarar gelmeyecek şekilde araca yerleştirilir.
  4. Geriye kalan küçük eşyalar büyük bir özenle kolilere konulur ve kırılma önem sırasına göre yerleştirilir.
  5. Bütün eşyalar alındığı şekilde yeni adrese ulaştırılır, aynı şekilde yukarı taşınır. Ekibimiz bütün işlemler sırasında sizin memnuniyetinizin bilincinde ve büyük bir özenle görevlerini yerine getireceklerdir.

Tercihinize göre eğer asansörlü taşıma hizmeti almak isterseniz, bu işlemler hem daha hızlı hem daha güvenli bir şekilde yapılır. Eğer kıyafetlerinizin bu nakliye telaşına girmesini istemezseniz askılı taşıma yöntemi ile hem kırışmadan, hem toz ve leke olmadan daha güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Bayburt Evden eve Nakliyat İletişim

Bayburt Ofis & Büro Taşımacılığı

Firma olarak sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de ofis ve büro taşımacılığıdır. Diğer alanlarda olduğumuz gibi ofis ve büro nakliye işlemlerinizi yaparken en güvenli, en hızlı ve en uygun hizmet kalitesini sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan zihniyetimizle size en iyi nakliye hizmetini sağlıyoruz.

Ofis taşıma işlemleri evden eve taşımacılıktan biraz daha karışıktır, bu konuda uzman olmayan bir ekip birçok karışıklığa ve hasara yol açacaktır. Bayburt Nakliyat olarak size en profesyonel taşıma hizmetini sunuyoruz.

Expertimiz inceleme için geldiğinde eşyaların yeri, nasıl taşınacağı, elektronik eşyaların taşınması, varsa kasa veya gizli bölmenin sökülmesi ve montajı ile ilgili tespitini yaptıktan sonra bir rapor hazırlar. Bu rapor doğrultusunda gelecek olan ekip, bütün bu montaj ve nakliyeyle ilgili hazırlıklı ve gerekli donanıma sahip olarak gelecek.

Öncelikle gizliliğiniz bizim için çok önemli, hangi işle ilgili olursa olsun bütün evraklarınız, dosyalarınız büyük bir özenle ve gizlilikle taşınmalıdır. Bu konuda gerekli tüm önlemleri alarak bu hizmeti yapıyoruz.

Diğer önemli bir konu ofisinizdeki eşyaların düzeni, taşırken hangi odadan hangi eşyayı aldığımızı not alıp, gerekirse numaralandırıp olası bir karışıklığı önlemek için tüm önlemleri alıyoruz.

Eğer bir kasanız, gizli bir bölüm mevcutsa bunun gizlilik dahilinde sökülmesi, yeni yere montajı yine ekiplerimiz tarafından yapılacak olup, gerekli bilgiler size iletilecektir.

Elektronik eşyalarınız yine düzgün bir biçimde herhangi bir hasar görmeyecek şekilde paketlenip taşınacaktır.

Bu hizmeti ekibimizle birlikte size sunmaktan büyük bir keyif ve memnuniyet duyarız. Ve size dünya kalitesinde bir hizmet sunmaktan ötürü gurur duyarız.

Bayburt Eşya Depolama – Kiralık Eşya Depoları

Eşya depolama hizmeti, bulundukları şehir veya ülkeden taşınanlar, evlerinde tadilat yapılanlar, yer kaplayan bazı eşyaları koyacak yere ihtiyaç duyanlar, daha küçük veya daha büyük bir mekâna taşınacaklar ve bazı önemli evraklarını saklayacak güvenli bir yer arayan müşterilerimize hitaben geliştirdiğimiz bir hizmetimizdir.

Eşya taşımak bir yana eşyaların depolanması sahibini daha fazla düşündürmektedir, bu çok normaldir, çünkü saklanan eşyaların güvenliği, çıkacak olası bir yangın, olası bir sele karşı zararın sigorta kapsamına alınıp alınmayacağı, eşyaların karışması veya kaybolması riski, deponun nemi, rutubeti ve temizliği gibi konular çok daha üstünde durulması gereken konulardır.

Dolayısıyla, depolamamız için bize emanet ettiğiniz eşyalar bizim güvencemiz altındadır, depolama tesislerimiz her daim korunaklı, bakımlı ve temizdir; depolarımız son derece modern tasarlanmış olup nem ve rutubetten uzaktır. Ayrıca depolarımızda deprem, sel, yangın ve bunun gibi sorunlara karşı her türlü almaktayız.

Eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için her türlü çareyi düşünmekteyiz, onları karışmaması ve kaybolmaması için kategorilere ayırarak kayıtlara geçirmekteyiz, mallarınız elimize ulaştığındaki hasarlı noktalarını bu bilgilere ekleyerek bizden oluşan her türlü aksaklığı gidermeye hazırız, eşyanızı geri istediğinizde isteğinize bağlı kapınıza kadar teslim edebiliriz. Eşya depolama ve bilumum taşımacılık konusunda, nakliyat, taşıma ve paketleme konusunda uzman kadromuzla hizmetinize hazırız. Bayburt Evden Eve Nakliyat olarak diğer tüm konularda olduğu gibi bu konuda da bizi tercih etmenizden gurur duyarız.

Profesyonel Ambalajlama Hizmetleri

Ev taşımak oldukça zahmetlidir, çünkü eşyaların taşınması bir yana bütün eşyaları paketlemek, sınıflandırmak ve güvenle bir noktadan başka bir noktaya taşımak zor ve mesai isteyen bir iştir, işte tam bu noktada devreye biz giriyoruz.

Bayburt Evden Eve Nakliyat, taşımacılık konusunda oldukça titiz çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir firmadır. Hepsi kendi alanında tecrübeli ve bir nevi uzman olan ekibimiz nakliye işine paketleme kısmından başlar. Eşya taşınması sırasında belki de en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlenmesidir, kullandığımız paketleme malzemeleri yurt dışından özel olarak ithal edilir, baloncuklu naylon ve oluklu mukavva gibi gerekli teçhizatlarımızla eşyalarınızı kırılmaya mahal vermeyecek şekilde paketledikten sonra, koli bandıyla paketi mutlaka güçlendiririz.

Müşterilerimizin bize güvenlerini boşa çıkarmamak adına, paketleme sırasında oldukça özverili ve itinalı davranırız. Paketlerin üzerine hangi odaya ait oldukları, içindeki eşyaları yazarak yerleştirme sırasında zamandan kazanırız. Eşyalarınızı kırılma tehlikesi olan cam eşyaları ve mobilyaları eklenti yerlerinden sökeriz ve yerleştirme aşamasında tekrar yerlerine monte ederek kırılma riskini sıfıra indirgemeye çalışırız, paketleme işlemi sırasında kırılma tehlikesi olan bir eşya ile sert eşyaları aynı paket içerisine yüklenmesi gibi hatalara asla yer vermeyiz, aynı kategorideki ürünleri birlikte paketleriz. Kısacası biz Bayburt Evden Eve Nakliyat firması olarak bu da dahil olmak üzere giriştiğimiz bütün işlerde iddialıyız ve en iyisini yaptığımıza inanıyoruz.

Bayburt Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bayburt nakliyat olarak uzman ekibimizle sizlere asansörlü taşıma hizmeti sunuyoruz. Eğer balkonlu bir eviniz var ise tek yapmanız gereken bize telefon etmek, adresinizi bildirmek ve taşınmak istediğiniz günü ayarlamak. Sonrasında expertimiz gelip evin dış incelemesini, yolun durumunu, balkonu, aracın duracağı yeri ve eşyaların nasıl çıkarılacağını inceleyecek. Daha sonra kararlaştırdığınız gün uzman ekibimiz ve son teknoloji araçlarımız gelecek. En uygun ve güvenli şekilde aracı kurduktan sonra, ekibimiz eşyalarınızı en ufak bir hasar gelmeyecek şekilde balkondan asansöre yükleyecek.

Bu işlemler sırasında siz sadece izleyeceksiniz. Aşağıda kamyona eşyalarınız düzgünce yerleştirildikten sonra kamyon kapatılacak ve yeni adrese güvenli bir şekilde taşınacaktır. Yine kamyon boşaltılırken sizin gözetiminiz de güvenli ve dikkatli bir şekilde yeni adresinize taşınacaktır. Bütün bu süreç boyunca yapacağınız tek şey kenarda durup nakliyatın ne kadar kolay bir şekilde yapıldığını izlemek olacak. Mümkün olan en kısa sürede evinizden alıp yeni adresinize eşyaları taşımış olacağız.

Asansörlü taşıma işlemi sayesinde eşyalarınız diğer yöntemlere göre çok daha güvenli bir şekilde taşınacaktır. Çünkü eşyaların herhangi bir yere çarpma sürtme veya düşürülme tehlikesi yoktur. Ayrıca yine diğer yöntemlere göre çok daha kısa sürede kamyona yerleştirilecek olup size zaman açısından büyük bir tasarruf sağlayacaktır.

Şirket olarak yaptığımız her işi büyük bir dikkat ve özveriyle yapmakta olup, önceliğimizi müşteri memnuniyeti olarak belirledik. Yıllardır bu işi layıkıyla ve özenle yapan firmamız kafanızda en ufak bir tereddüt bırakmadan ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Sigortalı & Garantili Evden eve Taşımacılık

Nakliye sektöründeki hizmetlerimizden birisi de sigortalı ev taşıma hizmetidir. Biz uzman ekibimize ve araçlarımıza ne güvensek bile, her işin olduğu gibi bu işinde bir takım riskleri vardır. Taşıma sırasında veya araca yükleme ve boşaltma sırasında her zaman birtakım riskler vardır. Bütün bunlardan kurtulmak ve tamamen gönül rahatlığına kavuşmak isteyenler için sigorta yaptırılmasını öneriyoruz.

Taşıma sırasında yağan bir yağmur veya kamyonun başına gelen bir kaza, olabilecek herhangi bir aksilikte mağdur olan taraf olmaması için bu hizmeti tavsiye ediyoruz. Sel, yangın, hırsızlık veya herhangi bir acil durumda oluşabilecek zarardan ve mağduriyetten kurtulmak için sigorta yaptırmak en kolay yoldur.

Nakliye sigortası kendi içinde bazı alt gruplara ayrılır. Araca yüklenen malın araçla beraber sigortalandığı genel bir sigorta mevcuttur. Bu sigortada aracın başına gelen herhangi bir durumda tüm zarar karşılanır. Diğer sigorta şekli dar teminat dediğimiz sigortadır. Bu sigorta hizmetinde yine araçla beraber malın taşıma sırasında karşılaşacakları bir aksilik sonucu malın zarar görmesi durumunda hasar karşılanır. Bu durumun istisnaları doğal afetler, hırsızlık gibi durumlardır. Daha çok şoför kaynaklı hatalar için yapılır. Diğer sigorta şeklide geniş teminat dediğimiz sigortadır. Bu sigorta eşyaların evinizdeki halinin tespitiyle başlar ve tüm nakliye boyunca herhangi bir aşamada meydana gelecek tüm zararları kapsar. Malın kendi kusurları teminat dışıdır. Evinizden alındığı gibi teslim edilmek zorundadır bütün eşyalar.

Bütün bu hizmetleri firmamız müşterilerimizin daha memnun ve içleri rahat olması için sizlere sunuyoruz. Böylelikle herhangi bir aksilik durumunda hem müşterimizi hem de kendimizi mağdur olmaktan kurtarıyor ve daha iyi bir hizmet vermiş oluyoruz.

Fabrika ve Fuar Taşımacılık Hizmetleri

Bayburt Nakliyat olarak sizlere büyük bir hizmet daha sunmaktan gurur duyuyoruz. Sektörümüzdeki çoğu firmanın aksine çok zor ve meşakkatli bir iş olan fuar taşımacılığı işini de yerine getirmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Böyle büyük ve zor bir iş için birçok özellik gerekmekte, tecrübe, hizmet kalitesi, güvenilirlik, güvenlik, hizmet hızı gibi… Tabi ki bunların yanında gerekli araç ve gereçlerin, belirli bir eğitime ve donanıma sahip profesyonel bir ekibin olması da gerekmekte…

Fuar taşımacılığı çok dikkat edilmesi ve iyi bir firmayla çalışılması gereken bir konudur. Çünkü taşınan malın büyüklüğü ve değeri göz önüne alındığında ve kısa sürede bir yerden bir yere hızlı bir taşıma yapılabilmesi büyük kalite ve emek istemektedir. İşte bu noktada yılların deneyimi ve doğru yönetim şekliyle firmamızın farkı ortaya çıkmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz takdirde hızlı bir şekilde isteklerinizi göz önünde bulundurarak, sizin durumunuza en uygun nakliye planını hazırlamak için expertimiz gerekli incelemeleri ve planlamaları yapar. Uygun büyüklükteki paketleme ve nakliye malzemelerini hazırlar. Daha sonra araçlarla gelip sağlam ve güvenli bir şekilde paketleme işlemini yapıp araca yerleştirilir. Daha sonra gideceği yere güvenli bir şekilde taşınır. Hedef adrese ulaştığı zaman paketlerinden çıkarılır ve kurulumu yapılır.

Bayburt Nakliyat piyasadaki en güvenilir ve kaliteli firmaların başında gelir. Nakliye işleminizi bizimle  yaptığınız takdirde herhangi bir sıkıntı veya aksilikle karşılaşma ihtimaliniz bulunmamaktadır.

Askılı Tekstil Taşımacılık Faaliyetleri – Bayburt Ev taşıma

Bayburt Evden Eve Nakliyat şirketinin siz müşterilerine sunduğu geniş yelpazedeki hizmetlerden biri de ‘askılı tekstil taşıma’dır. Bilindiği üzere bir taşımacılık şirketinin hizmetine başvurmak, karşılıklı güven gerektiren bir işlemdir. Güvenilir bir taşıma şirketi bulduğunuzu varsayalım, giysilerinizi ev eşyalarınızın bulunduğu araçlarda tozlanma, kirlenme ve kırışma ihtimaliyle taşımak istemezsiniz.

Bayburt Evden Eve Nakliyat şirketi tam da bu noktada devreye girerek, hem sizi güvenilir firma aramak derdinden kurtarıyor; en güvenilir, en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik hizmeti ayağınıza getiriyor, hem de tekstil taşıması gibi hassas bir konuda gereken her adımı itinayla yerine getirerek siz müşterilerine eşsiz bir hizmet sunuyor. Bu işteki tecrübemiz ve göstereceğimiz özen iş bittiği zaman anlaşılacaktır.

Bu hizmetimizden biraz bahsedecek olursak: Bayburt Evden Eve Nakliyat sizlere dünya standartlarında araçlarıyla ve yine dünya standartlarına uygun taşıma prosedürüyle taşımacılık işinin tarafımızca ne kadar itinayla yapıldığının bir timsalini oluşturuyor. Müşterilerimizden devraldığımız emanetlerimize hiçbir zarar gelmeyecek şekilde paketledikten sonra, son teknoloji askılı araçlarımıza özenle yerleştirerek kırışma, tozlanma, kirlenme ve taşıma sırasında zarar görme gibi olasılıkların önüne geçmeye çalışır. Etek, gömlek, ceket, pantolon vb. bilumum tekstil ürünlerinizi araçlarımızda güvenle şehir içi ve şehirlerarası mesafelerde taşıyabiliriz. Araç cinsi ve km cinsinden mesafe parametrelerini kullanarak adil bir fiyat oluşturup, sizlere bu hizmeti en ekonomik şekilde sunacağımızdan eminiz. İş bittiği zaman sizde bizimle iş yapmış olmaktan memnun kalacaksınız.

Banka & Kurum Taşımacılığı

Banka taşımacılığı, firmamızın verdiği hizmetlerin en itinası isteyenlerin den bir tanesidir. Çünkü bankaların taşınması sırasında, kaybedilmesi halinde zararının karşılanması zor olan çok önemli evraklar ve maddi değeri bir hayli yüksek olan otomatik para çekme makinesi(ATM) ve çelik kasa gibi hassas elektronik eşyalar büyük risk oluşturmaktadır. Ancak ilgilendiği her konuda olduğu gibi bu konuda da farkını ortaya koyan Bayburt Evden Eve Nakliyat, banka sahiplerinin bu konuda rahatlıkla güvenebilecekleri kadar deneyime, teknik teçhizata, seçkin personele, her adımına itinayla uyulan bir yöntem haritasına ve iç rahatlatacak bir sigorta prosedürüne sahiptir.

Yöntem haritamıza değinecek olursak, öncelikle nakliye şirketimizin ekspertiz (formeni) banka yetkilileriyle görüşerek hangi tarihte etüt çalışmasına başlanacağı karara bağlanır, bankaya yapılan bu keşif sırasında ekspertiz, bir yol haritası çizerek paketleme ve taşıma işlemleri sırasında çalışanlarımızın belirli bir düzen halinde çalışmalarını sağlamış olur.

Daha sonra keşif sonrasında nakliye şirketimiz paketleme aşamasına geçer, yurt dışından özel ithal edilmiş paketleme malzemeleriyle eşyalar özenle paketlenir önemli evrakların karışmadan kolilemesi sağlanır, önemli elektronik cihazlarla birlikte zarar görmeyecek şekilde itinayla taşınır, daha sonra Bayburt Evden Eve Nakliyat bu eşyaları yeni şubeye getirir ve yerleştirilmesi konusunda da yardımcı olur. Eğer taşınma sırasında istem dışı bir kaza veya zarar görme meydana gelirse, sigortamız kapsamında şirketimiz bunu memnuniyetle karşılar ve kimseyi mağdur etmez, içiniz rahat olsun, taşımacılık bizim işimiz.

Bayburt ilinin asağıdaki bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Çalıdere köyü Halfikale mah. Devetaşı köyü Karayaşmak köyü Damlıca köyü Aşağıkışlak köyü Yelpınar köyü Petekaya köyü Beşpınar köyü Heybetepe köyü Sorkunlu köyü Yukarıpınarlı köyü Karşıgeçit köyü Pelitli köyü Uğrak köyü Değirmencik köyü Taşocağı köyü Kavaklı köyü Çiğdemtepe köyü Uğurgeldi köyü
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?