Erzincan Evden eve Nakliyat

Erzincan Ev Taşıma
Erzincan Evden eve Nakliyat

Erzincan Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık konusunda uzman olan ve ülkemizin pek çok şehrinde şubesi bulunan firmamız sizin için mükemmel bir hizmet sunmak için gerekli niteliklere sahiptir.Bunlar:

Uzman ve tecrübeli ekip: Firmamız alanında uzman ve tecrübeli bir ekibe sahiptir. Ekibimiz eşyalarınızı büyük bir titizlik ve hıza sahip bir şekilde toplar ve paketler. Eşyalarınızın paketleme ve taşınma sırasında zarar görmemesi için  gerekli özen gösterilir. Firmamızın çalışanları yıllardır sektörde yer alan üstün tecrübe ve hizmet anlayışına sahip elemanlardır.

Güçlü filo ve çağdaş ekipmanlar: Firmamız hem kapasite hem de performans anlamında taşıma işleminin gereğine uygun bir filoya sahiptir. Araçlarımızın tamamı taşıma sırasında eşyalarınıza zarar vermeyecek ve taşıma işlemini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Firmamız taşıma işleminde ihtiyaç duyulan işlemleri sadece insan gücüne dayandırmamaktadır. Asansörlü taşıma hizmetinde olduğu gibi ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlar firmamızda bulunmaktadır.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Erzincan Evden Eve Nakliyat

Hizmet Anlayışı: Firmamız için en önemli olan şey sizin memnuniyetinizdir. Bu nedenle taşıma işlemi süresince sizin memnun olmamanızı sağlayacak her türlü sorun tarafımız tarafından çözümlenir. Siz de yeni bir yere taşınmanın keyfini yaşarsınız. Firmamız aynı zamanda  adil bir fiyatlandırma politikasına sahip olup sizin için en iyi hizmeti en uygun fiyata vermek için çabalamaktadır.

Bu nedenlerden dolayı firmamızı tercih ettiğiniz takdirde memnun olacağınızdan eminiz. Firmamızın hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık ve nakliyat işlerinde uzman olduğunu lütfen unutmayınız.

Erzincan Evden Eve Taşımacılık Hakkında

Ev taşımak dünyanın her yerinde en çok emek ve çaba isteyen işlerden biri olarak biri olarak görülür. Evinizde bulunan büyük küçük her türlü eşyanın paketlenmesi, taşınması ve tekrar yerleştirilmesi hem çok zahmetli bir iştir hem de eşyalarınıza zarar gelmemesi için büyük bir özen gösterilmesi gerekir. Bu nedenle hangi nakliye firması ile çalışmış olduğunuz son derece önemlidir. Bu işlemleri sizin için kolaylaştıran  ve dert olmaktan çıkaran bir adres var. Erzincan evden eve nakliyat ülkemizin dört bir yanında hizmet vermekte olan ve Erzincan kentinin bu alandaki en güçlü firmalarından olan Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmasının internet sayfasıdır. Firma kargo ve parsiyel  eşya transferi  de yapmaktadır. Ofislerinizi taşımak isterseniz de size hizmet vermek için hazır olan firma aynı zamanda paketleme ve depolama hizmeti vermektedir. Banka ve fuar taşımacılığı hizmeti de veren firma güçlü bir araç filosuna ve yüksek bir hizmet kapasitesine sahiptir.

Erzincan ilinin Merkez, Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan ve Üzümlü ilçeleri başta olmak üzere Yalınca köyü, Konak köy, Kuru telek köyü, Ulucak köyü, Küçük kadağan köyü, Gedik tepe köyü, Küçük gümüşlü köyü, Göz bulak köyü, Gözeler köyü, Aktaş köyüne hizmet vermektedir. Firmanın oldukça güçlü bir fiyatlandırma politikası vardır ve firma en iyi hizmeti en uygun fiyata vermek için çabalamaktadır. Firma ile ilgili bilgi almak ve iletişim bilgilerine ulaşmak için Erzincan evden eve nakliyat adresini ziyaret edebilir ve istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Alo Erzincan Nakliyat

Sigortalı & Garantili Ev Ofis Taşıma

Ev taşıma işlemi oldukça çileli ve yorucu bir iş. Bunun yanında yeni bir eve taşınıyor olmak da oldukça keyif verici. Sizin için işin çileli ve yorucu kısmını profesyonel ekibimiz hallederken siz ev taşımanın keyfine varabilirsiniz. Ekibimiz uzman bir kadrodan oluşmaktadır ve ekibimizde yer alan her eleman bu alanda yüksek bir tecrübeye sahiptir. Bu sayede taşıma işlemleriniz güvenle ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Ancak taşıma işleminin büyük bir kısmı insan faktörü üzerine kuruludur ve zaman zaman istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Ekibimiz alanında profesyonel olduğundan ve aynı zamanda taşıma işlemi sırasında en kaliteli ekipmanlar kullanıldığından dolayı kaza olma riski oldukça düşüktür. Ancak böyle bir ihtimal göz ardı edilmemelidir.  Binlerce lira değerindeki elektronik eşyalarınız bir anlık bir kaza durumundan dolayı zarar görebilir. Firmamız bu tip durumlarla mümkün olduğunca az karşılaşılmasına rağmen  sigorta ile sizi güven altına almaktadır. Sigorta poliçeniz taşıma işleminden önce size teslim ediliyor ve olası bir kaza durumunda  zararınız sigorta tarafından karşılanıyor.

Ülke genelinde pek çok ilde şubesi bulunan firmamız Erzincan kentinde de sigortalı ev taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız müşteri odaklı bir çalışma politikasına sahip olduğundan dolayı adil bir fiyat politikası sunmaktadır. Hizmet kalitemizi ve fiyatlarımızı diğer firmalarla kıyaslamanızı tavsiye ederiz. Sigortalı ev taşımacılığı sizin olası bir maddi zarara uğramanızı engeller ve endişe duymanızı engeller.

Asansörlü Evden eve Taşımacılık Faaliyetleri

Günümüz de yapılar giderek yükselmekte ve bunun sonucu olarak evden eve taşımacılık konusunda yüksek katlara yapılan işlemlerde sorunlar oluşmaktaydı. Ancak firmamız sahip olduğu yüksek kapasiteli asansör sistemleri ile bu sorunun üstesinden geliyor. Eskiden yüksek katlı binalara bir taşıma işlemi yapılması gerektiğinde  bu merdivenlerden ve tamamen kas gücü sayesinde yapılmaktaydı. Bu nedenle ekip yorulmakta ve işlemin hızı giderek düşmekteydi. Bunun yanı sıra işlemin uzunluğu ve zorluğu nedeniyle eşyalarınızın zarar görme riski yüksekti. Bu nedenle eğer yüksek bir binadan taşınıyorsanız ya da yüksek bir binaya taşınıyorsanız asansörsüz bir taşıma işlemi oldukça riskli ve can sıkıcı olabilir.

Son derece modern olan asansörlü taşıma sistemimiz tek seferde oldukça önemli bir yükü saniyeler içerisinde üst katlara taşıyabilmektedir. Bu sayede ekibimiz çok daha etkin ve hızlı bir şekilde olduğu gibi aynı zamanda da güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşır. Bu sistem sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde balkonunuza indirilir ve oradan evinize yerleştirilir.  Bu işlem sayesinde çevrenizi de çok daha az rahatsız etmiş olursunuz.

Firmamız sizin için taşıma teknikleri konusunda uzmanlaşmış bir ekiple asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Asansörlü taşıma işlemi sayesinde işlemleriniz çok hızlı bir şekilde neticelendirilir ve eşyalarınıza zarar verilme riski oldukça azalır. Firmamız verdiği tüm hizmetlerde olduğu gibi bu hizmet sonucunda da öncelikle sizin memnuniyetinizi hedefler.

Erzincan Ofis – Büro Taşımacılığı

Türkiye’nin pek çok noktasında olduğu gibi Erzincan’da da şehir içi ve şehirler arası ofis taşıma hizmeti veren firmamız çağdaş filosu ve ekipmanlarıyla ofis taşıma hizmeti vermektedir. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz büyük bir dikkat ve titizlikle işlerinizi kısa sürede tamamlayarak size kaliteli hizmet verebilmemizin kilit noktasını oluşturuyor.

Ofisleriniz de yer alan mobilya ve diğer eşyalarınızın zarar görmeden taşınabilmesi için büyük bir özen gösteriyoruz. Mobilyalarınızı özenle sarıyor toz ve çizilmelere karşı koruyoruz.  Eşyalarınıza taşıma süresince zarar gelmemesi için büyük bir çaba gösteriyoruz. Ofisinizde bulunan eşyalarınızı kategorisel olarak sınıflandırarak ayırıyoruz ve bu sayede eşyalarınızın karışması ve kaybolmasına engel oluyoruz.  Ofisinizde bulunan ve kırılma ihtimali bulunan eşyaları özel paketleme yöntemleri uygulayarak taşıyoruz ve bu sayede zarar görmelerini engelliyoruz.

Büyük boyutlu ofisler için inceleme yapıyoruz ve uzmanımız aracılığı ile bir taşıma planı oluşturuyoruz. Bu sayede işlemleriniz organize ve hızlı bir biçimde karışıklığa yol açmadan tamamlanıyor.Firmamız taşıma işlemi sırasında olabilecek bir zarar karşılık sizin maddi bir kayba uğramamanız için sigorta hizmetine de aracılık ediyor. Taşıma işlemi başlamadan önce poliçeniz size teslim ediliyor.

Hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık konusunda uzmanlaşmış olan firmamız müşteri memnuniyetli odaklı çalışır ve taleplerinizi uygun bir şekilde yerine getirir. Uzman ekibimiz ise işlerinizin istediğiniz gibi sonuçlanacağının garantisidir.

Erzincan Eşya Depolama – Kiralık Eşya Deposu

Eşya Depolama ihtiyacı çok farklı sebeplerden dolayı ortaya çıkabilir. Eski evinizi boşalttığınız gün diğerine taşınamayabilirsiniz ya da yeni bir eşya alıp eskisini atmaya kıyamayabilirsiniz. Bu ve bunun gibi pek çok durumda eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz.  Eşyalarınızın depolanması süreci sonunda nem ve ortam şartlarına bağlı olarak zarar görebildiği bilinmektedir.Bu nedenle eşyalarınız uygun bir şekilde paketlenmeli ya da sarılmalı daha sonra uygun şartlar altında depolanmalıdır.

Firmamız eşya depolama konusunda oldukça önemli bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolanma süresinin sonuna kadar kontrollü bir şekilde depolayacak şekilde tasarlanmış depolarımız size bu konuda hizmet vermek için gerekli tüm niteliklere sahiptir.

Firmamız sizin için eşyalarınızı bulunduğu yerde paketleyerek dikkatli bir şekilde depolara taşınır. Depolanma süresinin sonuna kadar uygun şartlar altında korunarak depolanan bu eşyalar bu sürecin sonunda istediğiniz yere yine büyük bir uzmanlıkla taşınır.

Bu alanda uzmanlaşmış olan ekiplerimiz hem hızlı hem de titiz bir şekilde çalışarak eşyalarınızın zarar görmemesi için önemli bir çaba sarf eder.

Firmamız tüm ülke genelinde pek çok şehirde verdiği bu hizmeti yıllardır büyük bir tecrübe sahibi olarak daha kaliteli bir hale getirmiştir. Pek çok alanda hizmet veren firmamız %100 müşteri memnuniyeti hedefler ve bundan dolayı sizin taleplerinizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışır. Kalitemize ve sunduğumuz hizmete güveniyoruz.

Profesyonel Ambalajlama Hizmetleri ile sorunsuz hizmetler…

Evlerimizde ve ofislerimizde kullandığımız onlarca tip eşyanın farklı tip paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Ayrıca bu eşyaların paketlenirken iyi bir şekilde organize edilip,işaretlenmesi  de taşınma sürecinin sağlıklı ve hızlı bir şekilde devam etmesini sağlar.

Eşyalar tiplerine ve boyutlarına uygun bir şekilde kolilere yerleştirilmelidir. Koliler içerisinde kırılmaya  müsait olan eşyaların etrafı köpük ya da benzeri şeylerle korumaya alınmalıdır. Koliler iyi şekilde kapatılmalı yırtılma ve açılma durumunun ortaya çıkmaması için önlem alınmalıdır. Diğer büyük parçalı eşyalar toza ve çizilmeye karşı korunmaya alınmalıdır. Bu tip eşyaların uygun bir şekilde sarılması gereklidir.

Eşyalar uygun bir şekilde paketlenmelidir. Kolilerin üzerine kutunun içeriğine ve hangi odaya ait olduğuna dair bilgilerin yer alması önemlidir. Ayrıca paketlerin üzerine eşyaların özel bir durumu varsa yazılmalıdır. Örneğin kırılma ihtimali olan eşyalar belirtilmelidir.

Eşyaların paketlenebilmesi için uygun ekipmanın uygun eşya için kullanılması gereklidir. Ancak uygun ekipman doğru yerde kullanılsa bile uygulanan yanlış bir yöntem eşyalarınıza zarar verebilir ve paketleme işinin düzgün yapılamamasına neden olabilir. Uzman ekibimiz paketleme işini oldukça etkili ve hızlı yöntemlerle uygular. Bu nedenle taşıma sırasında ve sonrasında eşyalarınız koruma altında  işlem görür.

Firmamız yurt geneline yayılmış pek çok şubesi olan ve alanında uzman ekiplere sahip bir firmadır. Bu nedenle bizimle çalışmaktan memnun olacağınıza eminiz.

Fabrika ve Fuar Taşımacılığı

Firmamız farklı ve özel taşımacılık hizmetleri gerektiren fabrika ve fuar taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış ve günümüzün çeşitli ihtiyaçlarına yanıt verecek esnekliğe sahip olmuştur. Fabrika ve fuar taşımacılığı da tecrübe sahibi olduğumuz ve yüksek kalitede hizmet sunduğumuz taşımacılık hizmetleri arasında yer alıyor.

Fabrika Taşımacılığı: Fabrikanızda yer alan ofisleriniz ve imalatta kullandığınız makineleriniz taşıma sırasında  farklı hizmetlere ihtiyaç duyulur. Fabrikanızda bulunan ofis mobilyaları ve elektronik ekipmanlar profesyonel ekibimiz tarafından toplanır ve uygun bir şekilde taşınır. Diğer bölümlerde bulunan eşyalarınızda gerekli ekipmanlar desteği ile taşınır. Bu taşıma işlemi ise  her iki fabrika binasının incelenmesi sonucu oluşturulan plana uygun olarak yapılır.

Fuar Taşımacılığı: Fuar alanına kadar gerekli olan stantlarınız ve diğer eşyalarınızı bulunduğu yerden alıyor ve ihtiyacınız olan kurulumları yapıyoruz. Daha sonra fuar bitiminde bu eşyaları topluyor ve istediğiniz yere taşıyoruz. Tüm bu işlemler konusunda tecrübeli olan ekibimiz işlem süresince sizi memnun edecek şekilde titiz bir çalışma yürütüyor.

Firmamız ülkemizin pek çok şehrinde bu tip özel hizmetler konusunda çalışmış ve tecrübe kazanmıştır. Firmamız hedeflediği %100 müşteri memnuniyeti amacına yönelik olarak sizin memnuniyetiniz için çalışır ve hizmet verir. Firmamız aynı zamanda taşımacılık hizmetlerinde en yeni donanım ve ekipmanlara sahiptir. Bu nedenle bizimle çalışmaktan memnun olacağınıza eminiz. Uzman ekibimiz ve tecrübemizle size hizmet etmeye hazırız.

Banka ve Kurum Taşımacılığı

Banka taşımacılığı oldukça önemli bir teknik projelendirme ve titizlik isteyen bunun yanında güç gerektiren ekipmanlara ihtiyaç duyulan oldukça önemli bir işlemdir. Böyle bir hizmeti verebilmek için gerçek anlamda profesyonel olmak zorunluluktur. Çünkü banka taşımacılığı sırasında oldukça kıymetli ve hassas eşyalar ile birlikte ağır ve önemli efor gerektiren eşyalar da taşınır.

Firmamız banka taşımacılığının gerektirdiği deneyim ve beceriye sahiptir.  Bu nedenle bu amaçla tercih edilen nakliyat firmaları arasında en önde gelenlerinden biridir. Firmamız banka taşımacılığının  yapılacağı her iki yapıyı da inceler ve işletme sorumlusu ile beraber  bir taşıma programı hazırlanır. Uzmanımız  taşıma işlemi boyunca taşıma sürecini yönetir ve taşıma işleminin bu programa uygun olarak yürütülmesini sağlar. Hassas ve elektronik özelliğe sahip olan eşyalar özenle korunarak paketlenir ve taşıma süresince büyük bir dikkat gösterilir. Firmamız taşıma işlemi başlamadan önce sigorta poliçenizi size teslim eder. Bu nedenle taşıma sırasında gerçekleşebilecek olası bir kaza durumunda zarar görmeniz engellenmiş olur.

Firmamız uzman ekibi ve üstün hizmet anlayışı sayesinde size en iyi hizmeti sunmak için hem teknik imkanlarını geliştirmek de hem de sizin memnuniyetinizi sağlamaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle firmamıza güvenebilir ve  bizimle çalışabilirsiniz. Firmamız ülkemizin pek çok şehrinde başarı ile hizmet vermekte olup hem şehir içi hem de şehirler arası kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Oldukça önemli tecrübelere sahip firmamız ülkemizin pek çok şehrinde pek çok sektörde hizmet vermektedir. Bu sektörlerin ihtiyaç duyduğu farklı hizmetlere profesyonel çözümler sunan firmamız her sektörde olduğu gibi tekstil sektöründe de ihtiyaç duyulan nakliyat sistemleri konusunda uzmandır.

Tekstil ürünlerinin bir kısmı paketlenerek koli içerisinde taşınabilirken bazı ürünler özenli bir şekilde askıda taşınmalıdır. Bu ürünlerin taşınması için askılı tekstil taşıma yöntemleri geliştirilmiştir. Askılı tekstil taşıma için özel bir ekipman ve uygun tasarlanmış bir araç gereklidir.

Ekibimiz askılı tekstil taşıma konusunda tecrübeli ve  eğitimli  bir ekip olup işlemlerinizi hem kısa bir süre içerisinde hem de titiz bir şekilde sonuçlandırır.Bu işlem süresince tekstil ürünleri gerekli korumaya alınır.

Firmamız askılı tekstil taşıma konusunda tecrübeli ve beğenilen bir firmadır. Ekipmanlarımız ve araçlarımız bu işlem için gerekli donanım  ve özelliklere sahiptir. Sektörünüzde ihtiyaç duyduğunuz nakliyat hizmetlerine bizim aracılığımız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası hizmet vermektedir. Hedefimiz olan %100 müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı sizin için müşteri odaklı çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.  Hali hazırda Erzincan dahil olmak üzere üstün tecrübelere sahip olduğumuz bu konuda sizinle çalışmaktan ve size hizmet vermekten  gurur duyarız. Taşıma işleminizin titiz ve hızlı bir şekilde olacağından bizimle çalışmaya karar verdiğiniz anda emin olabilirsiniz.

Erzincan ilinin asağıdaki bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Kızıliniş köyü Karacalar köyü Çataksu köyü Büyükköy köyü Cevizlik köyü Bağlar köyü Diyarlar köyü Doluca köyü Çitköy köyü Yalıngöze köyü Sarıkoç köyü Büyükgelengeç köyü Baltaşı köyü Ağılköy köyü Subaşı köyü Ardıçlı köyü Yuvadağı köyü Halitler köyü Hacıköy köyü Kırbulak köyü
2.028
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Can AYDOĞAN
Can AYDOĞAN
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1