Edirne Evden eve Nakliyat

Edirne Ev Taşıma
Edirne Evden eve Nakliyat

Edirne Evden Eve Nakliyat

Taşıma ve taşınma işleminin oldukça ciddi ve organizasyon becerisi gerektiren bir iş olduğu su götürmez bir gerçektir. Bu işlemin oldukça ciddi ve çaba isteyen bir iş olmasından dolayı insanlar çeşitli çözümler yaratmaya başlamış bunların sonucunda da nakliyat firmaları bu sektörde de var olmaya başlamıştır. Profesyonel ve hızlı bir çözüm gerektiren bu ciddi bir ekip çalışması ve dikkat gerektirmesine rağmen ülkemizde pek çok  evden eve taşımacılık firması kurulmuştur. Bu firmaların bir bölümünün yasal izni bile yoktur ve yetersiz hizmet vermekte müşterilerine sorun yaratmaktadırlar.

Avcılar Evden Eve Nakliyat firmamız Türkiye’nin pek çok şehrinde hizmet veren tecrübeli bir firmadır. Gerekli donanıma sahip araçlar ve uzman bir ekip tarafından sadece evden eve nakliyat konusunda değil kargo, ofis, fuar ve banka gibi oldukça profesyonel hizmet gerektiren işlerde bile uzman olan firmamız Edirne’nin en önde gelen nakliyat firmalarının başında gelmektedir.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Edirne Evden Eve Nakliyat

Firmamızın tercih edilen ve beğenilen bir firma olmasının tek sebebi sunduğu yüksek hizmet anlayışının yanı sıra %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için sunduğu fiyatlandırma politikasıdır. Firmamız müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet karşısında sunduğu fiyata güveniyor ve sizi diğer firmalardan da fiyat alıp değerlendirme yapmanız konusunda destekliyoruz.

Firmamız evden eve nakliyat konusunda hızlı,güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunarken sizi ve çevreyi rahatsız etmeden profesyonel çözümler üretir. Bu nedenle verdiğimiz hizmetlere ve bize güvenebilirsiniz.

Edirne Evden Eve Taşımacılık Hakkında

Ev taşımak çok zahmetli ve incelikli bir iş olarak görülmelidir. Evinizde kullandığınız bütün eşyaların paketlenmesi, taşınması ve tekrar yerleştirilmesi son derece detaylı bir iştir. Ancak bu işi sizin için oldukça kolaylaştıran bir adres mevcut. Edirne evden eve nakliyat Edirne’nin evden eve taşımacılık konusunda en gözde ve en güvenilir firmalarından olan Avcılar Evden Eve Nakliyat firmasının internet sayfasıdır.

Bu firma sadece  Edirne içinde değil şehirler arası nakliyat hizmeti de vermektedir. Firma kargo ve parsiyel  eşya transferi  de yapmaktadır. Ofislerinizi taşımak isterseniz de size hizmet vermek için hazır olan firma aynı zamanda paketleme ve depolama hizmeti vermektedir. Banka ve fuar taşımacılığı hizmeti de veren firma güçlü bir araç filosuna ve yüksek bir hizmet kapasitesine sahiptir. Edirne’nin Merkez, Enez, Havza, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu ve Uzunköprü ilçelerinde hizmet veren firma ayrıca Domurcalı köyü, Subaşı köyü, Sülecik köyü, Şükrüpaşa mah, Karahisar köyü, Yukarızaferiye mah, Akçeşme köyü, Karasatı köyü, Rahmanca köyü ve Seydiköy köyüne de hizmet vermektedir.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Alo Edirne Evden Eve Nakliyat

Firmanın güçlü bir fiyatlandırma politikası bulunmaktadır. En iyi hizmeti vermek için çalışan firma aynı zaman fiyatı konusunda da kendinden emin bir tavır izlemektedir. İsteyen müşterilerine diğer firmalardan da teklif alıp değerlendirme yapabileceklerini söyleyen firma müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmaktadır. Edirne şehrinin kendi alanında en önde gelen firmalarından biri olan Avcılar firmasının iletişim bilgileri ve hizmet alanıyla ilgili bilgi almak için Edirne evden eve nakliyat adresine girebilirsiniz.

Edirne Ofis & Büro Taşımacılığı

Taşıma işleminin zor ve zahmetli olmasından kaynaklanan ihtiyaç doğrultusunda pek çok nakliyat firmasının meydana geldiğini görmek mümkün. Bunun sonucu olarak piyasada oldukça fazla sayıda yetersiz hizmet sunan firmanın bulunması oldukça normal.

Ofislerinizin taşıma işlemi önemli bir özen ve tecrübe ister. Ofisleriniz de bulunan ve değerli olan eşyalarınız, örneğin elektronik eşyalarınız özen bir şekilde paketlenir ve taşıma sırasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınır. Eşyalarınızın tozlanmaması için özel bir şekilde kaplanması ve korunması gereklidir. Bu nedenle tüm eşyalarınız büyük bir özenle paketlenir ve sarılır. Daha sonra taşıma işlemi sırasında bu konuda uzmanlaşmış ekibimiz eşyalarınıza en ufak bir zararın gelmemesi için dikkatli bir şekilde çalışır. Aynı anda zamanınızın kıymetli olduğunun farkında olarak işlemlerinizi çabuk bir şekilde ancak acele etmeden yerine getirir.

Firmamız ülkemizin pek çok şehrinde olduğu gibi Edirne’de de ofis taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Bu konuda oldukça önemli bir geçmişe sahip olan firmamız müşteri memnuniyetine yönelik önemli bir çaba içerisindedir. Bu nedenle ofislerinizin taşıma işlemi için gerekli olduğunda bizimle çalışmaktan büyük bir  memnuniyet duyacağınızı garanti ediyoruz.  Uzman ekibimizin yanı sıra kullandığımız tekniklere ve çalışma prensiplerimizde kendimize duyduğumuz bu güvenin temelini teşkil etmektedir. Fiyatlarımız ise son derece adil olup başka firmalardan da teklif almanızı tavsiye etmekteyiz. Kendimize ve fiyatlandırma politikamıza olan güvenimiz tam.

Edirne Eşya Depolama – Kiralık Eşya Deposu

Günümüzde taşıma işlemleri  aynı gün içerisinde çeşitli durumlardan dolayı gerçekleşmeyebilir ya da farklı sebeplerden dolayı eşyalarınızın depolanmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda hem eşyalarınızın korunması hem de gerekli bir depo hizmeti sunulabilmesi için bazı detaylara dikkat etmeniz gereklidir.

Firmamız tamamen eşya depolamak üzere dizayn edilmiş özel depoları sayesinde size oldukça kaliteli bir eşya depolama hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı oluşabilecek kuvvet ve tozdan korumak için güvenli bir şekilde paketliyoruz. Daha sonra nem,koku ve diğer zararlı etmenlerin hiçbir şekilde bulunmadığı  depomuzda sizin belirlediğiniz süre boyunca eşyalarınızı güvenle koruyoruz. Bizim yaptığımız depolama işlemi aynı zamanda bir eşya koruma sistemidir.Bu hizmeti verirken eşyaları bulunduğu yerden alıp depo süresi dolduktan sonra istenilen yere şehirler arası ve şehir içinde taşıyabiliyoruz.

Günümüzde eşya depolama konusunda hizmet veren onlarca firma olsa da eşyalarınıza zarar verebilecek ve kullanılmayacak hale gelmesine yol açabilecek durumların da görüldüğünü lütfen aklınızdan çıkarmayın. Depolarımızın çağdaş ve donanımlı olduğu ve bu hizmeti ülkemizde pek çok şehirde bu hizmeti verdiğimizi göz ardı etmeyiniz. Firmamız üstün kalitesini adil bir fiyatla sunmaktadır. Bu nedenle depolama ve taşıma işlemleriniz için isterseniz diğer firmalardan fiyat alabilir, kalitemizi ve fiyatımızı kıyaslayabilirsiniz. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti olduğundan tüm tecrübemiz ve profesyonel çözümlerimiz ile yanınızdayız. Eşyalarınızın güvenle depolanması için bizi tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Ambalajlama & Paketleme Hizmetlerimiz

Evimizde ya da iş yerlerimiz de çok farklı eşyalara sahibiz.Nitelik, şekil ve malzeme açısından farklı olan bu eşyaların paketlenmesi için farklı teknik ve yöntemler gereklidir. Örneğin kırılabilecek  eşyalar için farklı, büyük ve çizilme ihtimali olan paketleme yöntemleri tercih edilmelidir. Ayrıca bu eşyaların paket içerisinde geçirecekleri süre ve karşılaşabilecek dış etmenler göz ardı edilmemelidir.

Paketleme yapan ekip oldukça profesyonel ve tecrübeli olmalıdır. Çünkü ne kadar doğru bir teknik ve doğru ekipman kullanılırsa kullanılsın düzgün olmayan bir yerleştirme işlemi eşyalarınıza zarar verir. Bunu unutmadan paketleme sırasında hızın da önemli olduğunu unutmayınız. Hız,kalite ve güven paketleme konusunda en önemli 3 noktadır. Hızlı olmadığınız takdirde zaman kaybedersiniz. Kalite ise özenli ve dikkatli bir hizmet anlamına gelmektedir. Hızlı bir paketleme hedeflenirken eşyalara zarar verebilecek detaylar göz ardı edilmez daima dikkatli olunur.

Bu aynı zamanda güvenliğin  gereğidir. Ülkemizin dört bir yanında eşya taşıma ve paketleme konusunda uzmanlaşmış olan firmamız sizin ve eşyalarınız için kusursuz bir hizmet sunmaktadır.Eşyalarınızın güvenle taşınması ve paketlenmesi için ihtiyaç duyulan tüm malzeme ve ekipmana sahip olan ekibimiz bu alanda çok önemli tecrübelere ve tekniklere sahiptir.  Eşyalarınızın güvenle paketlenmesi için bizi tercih edebilirsiniz. Size sunacağımız hizmeti gördüğünüzde böyle bir kararın ne kadar isabetli olduğunu anlayacağınıza eminiz. Çünkü hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti olup sizin memnuniyetinizi her şeyin üzerinde tutuyoruz.

Edirne Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak zahmetli ve zor bir iş olmasının yanı sıra aynı zamanda eşyaları yıpratan ve eskimesine yol açan bir işlemdir. Ancak bu zahmet ve yıpranma sorunu profesyonel bir firmanın sunabileceği profesyonel çözümler sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Klasik evden eve nakliyat firmaları genellikle insan gücüne dayalı bir taşıma hizmeti verirken bizim firmamız teknolojinin imkanlarını kullanıyor ve asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veriyor.

Türkiye’nin pek çok il ve ilçesinde başarısını ispatlamış ve en çok tercih edilen firmalardan biri olan Avcılar Evden Eve Nakliyat asansörlü evden eve nakliyat konusunda uzman ve tecrübeli bir firmadır. Bu nedenle en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Özellikle  yüksek binaların üst katlarına taşınanlar için binanın dışından balkona kurulan bir asansör sistemi sayesinde merdivenden taşıma sırasında zarar görme ihtimali bulunan eşyalarınız herhangi bir hasar görmeden kolay ve hızlı bir biçimde taşınır. Bu sayede siz hem eşyalarınızı korumuş olursunuz hem de işiniz hızlı bir biçimde tamamlandığından yerleşmek için bol bol zamanınız olur.

Asansörlü evden eve nakliyat tekniği ev taşıma işlemi için devrim niteliğinde ve önemli bir gelişmedir. Firmamız bu sayede müşterilerine dilediği kaliteli hizmeti sunar. Aynı zamanda adil bir fiyatlandırma politikası sayesinde müşterisini mağdur etmez. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti olduğundan sizi memnun etmek de bizim görevimizdir.

Sigortalı & Garantili Eşya Taşıma

Ev taşımacılığı zahmetli ve zorlu bir işlemdir ve bu nedenle de sıkıntı yaratabilir. Ancak yanlış bir nakliyat firması ile çalışmak çoğu zaman daha büyük bir sıkıntı yaratabilir. Firmamız sizin mağdur olmamanız için oluşabilecek kaza ve zarar verme durumlarından dolayı sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Firmamız ülkemizin pek çok şehrinde hizmet veren köklü ve tecrübeli bir firmadır. Bu nedenle de taşımacılık konusunda uzmandır. Sadece ev taşımacılığı değil banka,ofis ve fabrika taşıma işlemleri gibi büyük ve önemli işlerde dahi önemli bir tecrübeye sahip olan firmamız ev taşıma işlemleri büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Kaza ile karşılaşma oranımız oldukça düşük olsa bile bu tip bir durumda sizin mağdur olmamanız bizim müşteri memnuniyeti hedefimiz açısından büyük bir öneme sahiptir.

Bu tip durumlarda sigortalı ev taşımacılığı işlemi mantıklı ve doğru bir seçimdir. Sigortalı ev taşıma sözleşmesi yapıldıktan sonra firmamız taşıma işlemine başlamadan önce size poliçenizi teslim eder. Bu sizin huzurlu olmanız ve güvenle eşyalarınızın taşınması için önemli bir avantajdır. Firmamız ev taşımacılığı konusunda uzman, ekibimizle oldukça dikkatli ve tecrübeli olmuş olmasından dolayı bugüne kadar yaptığımız çok sayıda taşıma işleminde hasara ve maddi kayba uğramış kaza oranımız oldukça düşüktür. Ancak kazanın nereden nasıl geleceğini bilmek mümkün olmadığından sigortalı ev taşımacılığı firmamız tarafından önerilen ve uygulanan bir yöntemdir. Müşteri açısından da avantajlıdır.

Edirne Banka ve Kurum Taşımacılığı

Banka taşımacılığı kesinlikle profesyonel çözümler ve hizmetleri içeren detaylı ve önemli bir işlemdir.Bankanın içerisinde bulunan yüksek maliyetli ürünlerin taşınması  özel bir ilgi ve önlem gerektirir. Bunun yanında banka kasaları gibi ağır unsurların taşınması için de önemli bir güç ve teknik gereklidir.  Firmamız banka taşıma işlemlerini hem şehir içi hem de şehirler arası olarak yapacak beceri ve tekniğin yanı sıra bu konuda önemli de bir tecrübeye sahiptir. Taşıma işlemi sırasında yüksek tecrübeye sahip profesyonel ekibimiz tüm taşınacak unsurları büyük bir özenle taşır. Firmamız öncelikle taşıma program ve planlamasını yapmak üzere nakliye uzmanımız aracılığı ile taşınacak eşyaları ve bankanın bina yapısını inceleyerek bir taşıma planı hazırlar.

Bu plana uygun bir şekilde de taşıma işlemi yapılır. Taşıma işlemi sırasında bu uzman orada bulunur ve sizin ek taleplerinizi değerlendirmek ve taşıma sürecini denetlemek için çalışmalar yapar. Taşınacak hassas ve  hasar görme ihtimali yüksek olan parçalar özel bir şekilde özel ekipmanlar tarafından korunarak taşınır. Taşıma sırasında oluşabilecek olası bir hasar durumunda müşterinin mağdur olmasına engel olmak için taşıma işlemi sigortalı olarak yapılır ve sigorta poliçesi taşıma işlemi başlamadan müşteriye teslim edilir.

Banka taşımacılığı önemli bir tecrübe ve teknik isteyen ciddi bir iştir. Firmamız bu konudaki başarısını kanıtlamış ve önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir.

Edirne Fuar Taşımacılığı

Fabrika taşıma işlemleri oldukça dikkat ve özen gerektiren tecrübe ve bilgi gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle önemli bir tecrübe ve bilgi sahibi bir firma tarafından yapılmalıdır. Fabrikanızın ofis bölümünde bulunan hassas ve önemli eşyalarınızı büyük bir dikkatle ve özel yöntemlerle paketliyoruz. Daha sonra bu eşyalarınızı büyük bir özenle taşıyoruz. Bir sonraki aşamada ise fabrikanızda bulunan diğer eşya,makine ve diğer unsurları özen göstererek taşıyoruz. Stantlarınızı söküyoruz ve taşıma sonrasında yeni fabrikanıza kurulumunu yapıyoruz. Taşıma işlemi için gerekli özen ve teknik için gerekli olan tüm ekipmanlara ve araçlara sahibiz. Bu nedenle fabrika taşıma işlemlerinde bize güvenebilirsiniz.

Fuar taşımacılığı oldukça detaylı ve önemli bir başka işlemdir. Fuar alanına kadar gerekli olan stantlarınız ve diğer eşyalarınızı taşıyoruz ve kuruyoruz. Fuar bitiminde bu eşyaları topluyoruz ve tekrar ilk aldığımız noktaya taşıyoruz. Bu işlemlerin tamamını profesyonel ve tecrübeli ekibimiz aracılığı ile gerekli tüm teknikleri uygulamak suretiyle sonuçlandırıyoruz. Verdiğimiz yüksek kaliteli hizmete karşılık olarak adil bir fiyatlandırma sunuyoruz. Bu nedenle diğer firmaları arayabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Fabrika ve Fuar taşımacılığı gibi dikkat ve tecrübe gerektiren taşıma işlemleriniz için bize güvenebilirsiniz. Size sunacağımız hizmetin kalitesi ve hızı sizi memnun edecektir ve bu nedenle bizimle çalışmaktan memnun olacağınıza eminiz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Nakliyat işlemleri dünyanın en eski ve köklü sektörlerinden biri olsa da günümüzde hala bu konuda bazı sıkıntılar ve yeni yöntemlerin geliştirilmesine ihtiyaç duyulmaktadır. İmalat sektörlerinin tamamı ürettikleri ürünleri müşterilerine kadar ulaştırmak için önemli bir nakliyat gücüne ve tecrübesine ihtiyaç duymakta ve bu ihtiyaç çeşitli çözümlere ulaşmaktadır.

Tekstil Sektörü  için de nakliyat oldukça önemli ve vazgeçilmez bir işlemdir. Pek çok ürün istiflenerek kolayca taşınabilir ancak özen gösterilmesi gerekli olan bazı ürünlerin askıda taşınması ve zarar görmemesi için özel bir ilgi gereklidir. Sektörün bu ihtiyacı gerçekten özel bir tecrübe ve ilgi gerektirdiğinden profesyonel ve tecrübe sahibi bir firmayla çalışmak her zaman doğru sonuç verecektir.

Askılı tekstil taşıma işlemi ürünlerin toplanması ve yerine yerleştirilmesine kadar ilgi isteyen,özen gerektiren detaylı bir süreç olarak gelişmiştir. Bu  nedenle askılı tekstil taşıması yapılabilmesi için araçların uygun olarak tasarlanmış olması ve uygun ekipmanlara sahip olunması şarttır. Aynı zamanda bu işten anlayan ve tecrübeli bir ekip sorunsuz bir askılı tekstil taşıma işleminin garantisi olacaktır.

Firmamız  bu konuda yüksek bir tecrübe ve güce sahip olup,profesyonel akılcı çözümler uygulamaktadır. Askılı tekstil taşıma işleminde ülkemizin pek çok şehrinde de tecrübesi olan firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası uzun mesafelerde hizmet vermektedir. Bu tip bir taşıma işlemine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle çalışmaktan memnun olacağınıza eminiz.

Edirne ilinin asağıdaki bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Kavaklı köyü Orta mah. Bostanpazarı mah. Şabanmera köyü Tuğlalık köyü Yıldırımmüminhoca mah. Uzgaç köyü Çiftlik köyü Dombay köyü Hamitli köyü Hacıgazi mah. Karabürçek köyü Muhacırkadı köyü Seren köyü Çobançeşmesi köyü Beykonak köyü Sabuni mah. M.fevziçakmak mah. Kemalköy köyü Dışbudak köyü
1.932
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Can AYDOĞAN
Can AYDOĞAN
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1