tr

Gaziantep Evden eve Taşımacılık

1.976
Gaziantep Ev Taşıma

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gelişen dünyada büyüyen şehirler ve artan insan nüfusuyla beraber nakliye sektörünün önemi daha da fazla ortaya çıkmıştır. Nakliye konusu hassas bir konu olup, eşyaların müşteri güveniyle taşınması çok önemlidir.

Taşımacılık konusunda eğitimini almış profesyonel personel kadromuz ve bu sektörde yılların vermiş olduğu deneyim ile tüm taşımacılık hizmetlerini eksiksiz ve güven içerisinde yürütme politikamızla sizlere en yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. İstek ve teknoloji talepleri doğrultusunda son teknoloji ve taşımacılık için özel olarak tasarlanmış araçlarımız, sevkiyat sırasında oluşabilecek hasarları en aza indirmektedir. İşinde uzman ve sektörde deneyimli olan personellerimiz sevkıyat öncesi, sevk edilecek eşyaları en steril ve güvenli biçimde taşımaya uygun hale getirmektedirler. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğundan, güler yüzlü personel ilkesi firmamız için ilk sıradadır.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Firmamız Ev-İş yeri-Fabrika-Ofis-Fuar ve tekstil taşıma konusunda en ileri teknoloji şartlarına göre donandığından taşımacılık ve nakliye konusunda önde gelen kuruluşlardan olmayı başarmıştır.

Firmamız evden eve nakliyat tercihlerinde müşterinin isteği doğrultusunda asansörlü taşıma imkânı da sunmaktadır. Binanın dış cephesinden kurulan asansör sayesinde hem merdivende harcanan zaman aza indirilip hem de eşyalara gelecek zarar en aza indirilmiş olur.

Bize güvenerek hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizden alacağımız bilgiler ışığında paketlemeden, yerleştirmeye kadar tüm aşamalarda müşteri memnuniyeti konusu esas alınarak özenle takip edilir. Bize güvenin karlı çıkın.

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Hakkında

Ev taşımak artık herkesin başına gelebilecek durumdur ve zorluğunu tahmin etmek zor olmuyor. Hayatın, iş imkanlarının verdiği zorunlulukla taşınan evler de cabası. Aynı şehirdeki bir evden başka bir eve taşınmak, başka bir şehirden başka bir şehre ev taşımanın zorluğunu artık evden eve taşımacılık kurumları azaltmakta. Evinizin en küçük eşyasına kadar paketlenmesi ve zarar görmeyecek şekilde taşınacağınız eve götürülmesi gerekir. Bu nedenle de anlaştığınız nakliye firması çok büyük önem taşır.Gaziantep kentinde de coğrafi konumdan dolayı iyi bir nakliye firmasıyla anlaşmak önemli ve zorunluluktur.

Gaziantep evden eve nakliyat Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekte olan ve Gaziantep şehrinin bu alandaki en iyi firmalarından olan Avcılar Eve Nakliyat firmasının internet sayfasıdır. Sadece Gaziantep’in içine değil şehirden şehre de evden eve taşımacılık da yapmaktadır. Bu firma kargo, parsiyel eşya transferi de yapmaktadır. Ofislere de hizmet veren bu firmada aynı zamanda paketleme ve depolama hizmeti de verilmektedir. Ayrıca banka ve fuar taşımacılığı hizmeti de veren firma güçlü bir araç filosuna ve yüksek bir hizmet kalitesine sahiptir.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Alo Gaziantep Nakliyat

Şahinbey, Şehitkamil, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Yavuzeli, Dımışkılı köyü, Çay mah, Güllük mah, İskenderli köyü, Burhaniye mah, Küçüklü köyü, Fevzipaşa mah, Eskialtıntaş mah, Dokur köyü, Yarımca köyü’ ne hizmet vermektedir. Uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunmaya çalışan bu firma hakkında bilgi alamk veya iletişim bilgilerine ulaşmak isterseniz gaziantep evden eve nakliyat adresini ziyaret edebilir ve gereken bilgilere erişebilirsiniz.

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Gaziantep Evden Eve Nakliyat evinize ekspert göndererek nakliyat gününde oluşabilecek sorunlar için çözümler sunmaktadır. Gaziantep Evden Eve Nakliyat ile iletişime geçtiğinizde müşteri temsilcilerimiz sizleri yönlendirerek sizin ekonomik ve kaliteli bir şekilde nakliyat hizmetini konutunuz veya iş yeriniz için uygun taşıma şekilleri ile nakliyatını yapmaktadır. Gaziantep Evden Eve Nakliyat olarak her eşyanın bizim için değerli olduğuna inanarak konutunuzun, iş yerinizin nakliyatında sizlere sorunsuz evden eve nakliyat çözümleri sunmaktayız. Artık taşınmak kafanızı bulandırıp sizi strese sokmasın.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat sayesinde nakliyat işlemleri, size zor gelmekten çıkarak zevkli bir işlem olarak stresten uzakta tutar. Yeni evinizde ne yapacağınızı, kimleri misafir olarak çağıracağınızı, akşam yemeğinde yapacağınızı planlamak Gaziantep Evden Eve Nakliyat’ın kusursuz hizmetiyle daha rahat olacaktır. Unutmayın Gaziantep Evden Eve Nakliyat güven demektir. Daha güzel günler için atılan ilk adımdır. İşletme için değişilmez bir parçadır.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat kalitesiyle tanıştığınız ilk andan itibaren, taşınmak için bahane arayacaksınız. Gaziantep Evden Eve Nakliyat, şehrin getirmiş olduğu tüm olumlu ve olumsuz getirilerini yılların verdiği güvenle sadece müşterinin istediği konumda ayarlar. Yağmur, çamur demeden her türlü doğa koşulları ve ulaşım sıkıntılarına alternatif çözümler yaratarak sizin yeni evinizde daha fazla vakit geçirmenizi sağlar. Gaziantep Evden Eve Nakliyat varken, taşınmak için başka adres zaman ve para kaybıdır unutmayın.

Gaziantep Ofis – Büro Taşımacılık Hizmetleri

Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için firmamız Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve de-monte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.

Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekânlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir. Müşterilerimizin ofislerinin taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız. Evden eve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar, müşterilerimize saygı çerçevesinde yaklaşırız. Görseline düşkün olduğunuz ofisiniz için yıpranmamış taşınmış eşyalarınıza ve eksilmemiş evraklarınızla yeni yerinizde hemen çalışmak istiyorsanız firmamız size tüm bunları sağlamaktadır.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat olarak ofis taşımacılığı konusunda titiz ve özenli çalışma ilkesini benimsemekteyiz. Çünkü ofisleriniz aktif birer çalışma ortamları olduğundan en ufak bir zaman gecikmesi bile ikili müşteri ilişkilerinde büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Gaziantep Evden Eve Nakliyat ile bu sorunların hepsini unutun. Belgeleriniz de güvenli ellerde.

Gaziantep Eşya Depolama – Kiralık Eşya Depoları

Evden çıkma tarihinizle yeni eve taşınmanız arasında zaman farkı mı var? Eşyalarımı nereye koyacağım diye mi düşünüyorsunuz? Hiç düşünmeyin diye biz düşündük ve kıymetli evinizin kıymetli eşyalarını seve seve saklıyoruz. Özel tasarlanmış bölümlerinizle siz ne zaman sevkıyat için istek yapana kadar biz en güvenli şekilde göz bebeklerinizi misafir ediyoruz. Herhangi bir nedenle eşyalarını depolatmak istediğiniz takdirde firmamız size bu konularda birçok seçenek sunmaktadır. Ev Depolama hizmetlerimiz oda sayınıza göre değerlendirip kiralanacak kadar alan verilir. Ev eşyalarınız özenle ve özel depolama ambalaj malzemesi kullanılarak depolanmaktadır.

Depolanacak eşyanız süresi bizim için önem tutmaz siz ne kadar sürede kendi eşyanızı depomuzda tutmak isterseniz biz sizinle bu süre için sözleşme yapmaktayız. Eşyalarınız depomuzda size ayrılan bölümde tutulmaktadır. Bunlar sizin gözetimimiz altında görülmektedir. Depomuzda kameralarla izlenebilmektedir. Depolanma hizmetlerimiz konusunda hassas davranmaktayız. Çünkü yıllardan beri bünyemizde eşya barındırmaktayız ve bundan dolayı müşterilerimizde daha nasıl iyi bir hizmet vermek arayışına girmekteyiz.

Depolarımızın hiçbirinde su baskını, nem, rutubet, elektirik kaçağı gibi koşular yoktur.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat olarak nakliyat konusunda her ihtiyacınıza cevap vermek en büyük gururumuz. Bizimle iletişime geçtikten sonra rahat bir nefes almanız, profesyonel bir şekilde yardım ile mümkün kılıyoruz. Sizin eşyanız en güvenli şekilde bünyemizde saklanacaktır. Gaziantep Evden Eve Nakliyat kalite ve güvenin uyumla birleştiği noktadır.

Profesyonel Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri

Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Evden eve nakliyat’ın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacak şekilde paketlenir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve özel nakliye battaniyeleri ve ya isteğe göre özel balonlu naylonlar ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kâğıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamaktadır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kâğıda sarılmalı kutulanmalıdır.

Siz kahvenizi içerken Gaziantep Evden Eve Nakliyat personelleri bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

Her paketlemede koli bantlarla paket mutlaka güçlendirilir. Mobilyaların de-montesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra baloncuklu naylon ile ambalajlanır. De-montesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilir.

Kitap, ayakkabı, mefruşat ve diğer ufak eşyalar ayrı ayrı karton kutulara konur. Koltuk, vitrin, piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla ambalajlanır. Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve kâğıtla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir.

Sigortalı & Garantili Evden Eve Nakliyat

Gaziantep Evden Eve Nakliyat Depolama, Büro ve Ofis Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Evden Nakliyat Eve, Evden Eve Taşımacılık, Fuar taşımacılığı, Konferans ve Toplantı taşımacılığı, Banka taşımacılığı, şirket ve firma taşımacılığı, Fabrika ve Tesis De-monte, monte ve taşınması, Askılı tekstil taşımacılığı, Asansörlü taşımacılık, Şehirler arası ve şehir içi nakliyat konularında tüm eşyaları sigortalatmaktadır. Yangın Sel, hırsızlık, kaza ve doğal afetler için tüm eşyalarınız sigortalattırılır. Nakliyat Sigortası 3 kategori altında incelenebilir.

Tam Ziya: Taşınan araçla malın birlikte tamamen zayi olması halinde güvence verir.

Dar Teminat: Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında birlikte karşılaşacakları bir riziko neticesinde uğrayacağı zararların sigorta edilmesidir. Bu teminata girmeyen başlıca rizikolar, yükün çalınması, ıslanması ve eksilmesidir.

Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna ulaşıncaya kadar uğrayacağı tüm zararları temin eder. Yükleme, boşaltma ve kısmı hasarlarda teminata dahildir. Malın kendi kusuru teminat dışıdır. Bu bilgiler ışığında bize güvenmenin rahatlığını yaşamak size düşüyor.76

Gaziantep Evden Eve Nakliyat‘ın saymakla bitmeyen ayrıcalıklarından biri de sigortadır. Bize güvenmeniz, deneyimlerimizden faydalanmanız sizi çok rahatlatacak.

Taşınma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamanız için elimizden gelen hizmetleri sonuna kadar size sunuyoruz. Sigorta ile eşyalarınız daha güvenli şekilde yerlerine taşınmaktadır.

Sizin yapmanız gereken tüm bu bilgileri gördükten sonra zaman kaybeden telefonu elinize alarak Gaziantep Evden Eve Nakliyat‘ın kalitesinden hemen faydalanmak.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Şirketimizin başarıyla yaptığı nakliye hizmetlerinin başında evden eve nakliyat gelmektedir. Herhangi bir şekilde taşınma gereği duyan müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak bir şirket politikamızdır. Uzman personel kadromuzla, insanın en mahrem mekânlarından biri olan evlerinden eşyaları en iyi şekilde ve sorunsuz olarak taşımak görevimizdir. Ancak artan insan nüfusunun getirilerinden biri olarak çok katlı binalar yaygınlaşmaktadır. Eski teknoloji ile bu binalara nakliye işlemi, personelin çabuk deforme olması ve apartman sakinlerini rahatsız ederek yeni taşınan müşterinin çevresine mahcup olmasına neden olurdu.

Ancak şirketimizin ev taşıması konusundaki yeniliklerinden biri olarak “Asansörlü Taşıma” ile bu sorunların hepsi ortadan kaldırılmıştır. Uzman personel kadromuzun kontrolünde eviniz veya ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun en güvenli ve hızlı şekilde asansörle taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Daha önceden taşınılacak mekân uzman personellerle keşif işleminden geçirilerek asansörle taşıma için gerekli altyapı hazırlanılır. Asansörlü taşıma işlemi önemli ve zor bir işlemdir. Uzman personelin eğitim almasının yanında araçlarında bakımı ve sağlığı çok önemlidir. Yüksek katlara eşya çıkarırken herhangi bir sıkıntı çıkmaması uzman personel ve kaliteli araçlarla mümkündür. Asansörlü taşıma sırasında çevreye rahatsızlık vermemek ve işi itinayla gerçekleştirmek firmamızın övündüğü konuların başında gelmektedir. Gaziantep Evden Eve Nakliyat asansörlü taşıma konusunda en deneyimli personellerine sahip ve en ileri teknoloji araçlarıyla bölgenin en güvenilir ve kaliteli hizmetini size sunmaktadır.

Banka & Kurum Taşımacılığı

Şubeleşme ve yerelleşme konusunda en önemli hizmetlerimizden biri de banka taşıma hizmetimizdir. Bankalar sadece hizmet vermekle yükümlü olduklarından şube yeri değişme imkânı fazladır. Bu konuda da firmamızın engin deneyimlerine güvenmek size ve işletmenize en kısa yollu ve güvenli taşıma işlerini sağlar. Bankaların şubelerinde sürekli insan önünde olduğundan eşyaların az hasarla taşınması önemlidir. Banka taşımacılığı için; öncelikle bir ekspertiz eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra etüt çalışması yapılır. Banka Taşımacılığı İş kaybını en aza indirmek için planlı ve düzenli bir şekilde yapılması gereken bir iştir. Ön inceleme yeni ve eski yerinizde de yapılarak oluşabilecek sorunları daha önceden engelleyebiliriz.

Bir saatin bile değerli olduğu iş kaybının büyük sorunlar yaşattığı banka ve benzeri işler eleman, donanım ve araç desteğinin çok olması ve yönetiminin düzgün bir şekilde yapılması da lazımdır. Firma olarak büyük sorumluluk taşıyan böyle işler için eleman kadromuzun geniş olması ve uzman personel tarafından organize edilmesi hem bizim hem de sizin işinizi kolaylaştırmaktadır. Banka Taşımacılığında karışan dosyalar, masalar, bilgisayarlar ve eşyalar istemiyorsanız doğru adrestesiniz. Gaziantep Evden Eve Nakliyat olarak banka taşımacılığına verdiğimiz hizmet ve güven politikası bugün firmamızın tercih sebebi neden olduğu kaçınılmazdır. Zamanla yarışan bankacılık sektörünün şube bölümlerinin bizim deneyimimizle müşteri memnuniyetsizliği yaşamadan daha hızlı yeni ortama alışması büyük gururumuzdur.

Fuar Taşımacılığı

Sürekli yer değişen ve nakliyeye ihtiyaç duyanların arasında fuar işletmeleri de vardır. Şehirler arası eşya ve stant taşıma ihtiyacı duyan işletmeler tabi ki de bizim fuar taşımacılığı konusundaki deneyimimizi tercih etmektedir. Fuar taşımacılığı bir devamlılık işidir. Bu devamlılığı sağlamak ta bizim işimizde ne kadar iyi olduğumuzu göstermektedir.

Fuar taşımacılığı zaman aralığı çok olduğu bir taşımacılık koludur. Bu sebeple zaman aralığında bizi tercih eden işletmeler için her zaman kontenjan ayırmak ve geri çevrilme korkusu yaşamazlar. Zamanında alınan malzemeleriniz ulaşacağı yere zamanında teslim edilir. Bunun için firmamız daha önceki deneyimlerinden ders alarak fuar alanlarında yaşanan sorunları da göz önünde bulundurarak bir planlama yapar. Planlama siz değerli müşterilerimize sunularak onaylandıktan sonra malzemeleriniz fuar alanına nakledilir. Fuar bitiminde ise tekrar alınarak taşımacılık işlemi sona ermiş olur. Fuar sırasındaki stresin üzerine nakliye problemini de eklememek için hala bizim firmamızı tercih etmediniz mi?

Gaziantep Evden Eve Nakliyat uzman personel kadrosunun verdiği güvenle senelerdir fuar organizasyonlarının vazgeçilmez ismi olmayı başarmıştır. Gaziantep Evden Eve Nakliyat ile kısıtlı zaman içerisinde büyük işler başarmak sizin için alışkanlık haline gelecek. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek uzman personelimizin çalışma güveniyle rahatlamak.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat kalitesini denemek için geç kalmadınız.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Hizmetleri

Nakliye hizmetlerinin en önemli kurumsal hizmetlerinden biri de askılı tekstil ürünlerinin taşınması işlemidir. Tekstil ürünlerinin askılı şekilde taşınması için özel tasarlanmış araçların varlığı büyük önem taşımaktadır. Kolileme işlemine tabi tutulamayan askılı tekstil eşyalarının depolaması ve taşınması büyük bir deneyim ve iş becerisiyle mümkündür. Firmamız sektörden kazandığı deneyim ve uzman kadrosuyla, ihtiyaç duyulan bu konuyu en profesyonel şekilde çözüm girişiminde bulunmaktayız. Firmamızın deneyimlerinden yararlanmak için bize başvuran müşterilerimiz arkalarına bakmadan en güvenilir şekilde işlemin tamamlanmasından emin olacaklardır.

Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolileriniz de taşınmaktadır. Askılı Tekstil Taşımacılığı ile pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün tekstil ürünleri kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır. Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı Tekstil Taşımacılık bölümümüzle şehir içi, şehirler arası yapabilirsiniz. Diğer tekstil firmalarının rahatlığının sebebi olan firmamızın hizmetlerini tercih etmek için hala geç kalmadınız.  Gaziantep Evden Eve Nakliyat markasının kalitesi tartışılmazdır. Nakliye denilince hizmet ve kalitemiz siz müşterilerimiz tarafından tartışılmaz bir gerçek olarak kabul edilmektedir.

Tekstil firması olarak artık tüm yoğunluğunuzu üretim anında harcayacaksınız. İsteyin her yere götürelim. Unutmayın ki önemli bir üretici olmanın ilk yollarının başında güçlü bir sevkıyat yatmaktadır. Zamanında sevkıyatı yapılan tekstil malzemeleri en kısa zamanda raflardaki yerini bularak satıcının işini kolaylaştırmaktadır. Gaziantep Evden Eve Nakliyat sizleri bekliyor.

Gaziantep ilinin asağıdaki bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Düzce köyü Acar köyü Dayı dağı köyü Hamidiye köyü Nahır tepe köyü Bahçelievler mah. Tınazdere köyü Külecik köyü Yeniköy köyü Burç Cabi mah. Özdemirbey mah. Kumla köyü Yığınlı köyü Mihrap köyü Atabek köyü Nurettin köyü Yeşilova mah. Elbeyli Saçaklı mah.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?