tr

Giresun Evden eve Taşımacılık

1.702
Giresun Ev Taşıma

Giresun Evden Eve Nakliyat

Günümüzde artan nakliyat ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla çalışan, çok çeşitli alanlarda hizmet veren firmamız sektörünün en güçlü isimlerinden biridir. Firmamız tüm Türkiye genelinde çok sayıda şubesi bulunan şehir içi ve şehirler arası taşımacılık konusunda üstün tecrübelere sahip bir firmadır. Firmamızda çalışan tüm ekiplerimiz son derece tecrübeli ve eğitimli kişilerdir.

Firmamız teknik donanım anlamında en son teknolojiye sahiptir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek ve çalışanlarımıza yüksek performans gösterebilecekleri bir çalışma ortamı yaratabilmek için sürekli olarak kendimizi yenilemeye daha iyi donanıma sahip olmak için çalışıyoruz.  Firma olarak yaptığımız pek çok yenilikten dolayı sektörün öncü firmalarından biri olarak kabul edilmiş durumdayız.

Firmamız için en önemli detay müşteri memnuniyetidir. Firmamız yaptığı her türlü hizmetin sonucunda elde ettiği müşteri memnuniyetinin en etkili reklam olduğunun farkında olarak müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışır. Bu nedenle işlemler sırasında müşteriye istediğini verebilecek ve onu anlayabilecek tecrübede bir ekibin bulunması şarttır. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli olarak gelişmektedir.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Giresun Evden Eve Nakliyat

Firmamız sahip olduğu iş politikası sonucunda farklı hizmetler sunabilmek için özelleşmiştir. Bu nedenle sadece evden eve nakliyat değil, fabrika ve fuar taşımacılığı gibi özel ilgi ve tecrübe gerektiren hizmetlerde bile en iyi sonucu almıştır.

Bu nedenle firmamız en çok tercih edilen firmalardan biridir. Sizin de bizimle çalışmaktan memnun olacağınıza eminiz.

Giresun Evden Eve Nakliyat Hakkında

Aynı şehir de evden eve taşımanın zorluğunu herkes bilmekte birde şehirden şehre ev taşımak var. Eşyaların zarar görmeden paketlenmesi taşınması ve yeniden yerine yerleştirmesi gerekir ve bunun iyi bir nakliye firması tarafından yapılması gerekir ki memnun olunsun . Bu nedenle de anlaştığınız firma büyük bir önem taşır. Giresun kentinin konumu bakımından dolayı da iyi bir nakliye firması şarttır.

Yurdumuzun dört bir tarafına hizmet vermekte olan ve Giresun kentinin bu alandaki yani evden eve nakliyattaki en iyi firmalarından olan Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmasının her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz internet sayfasıdır.Sadece Giresun’un içine değil şehirden şehre  de taşımacılık yapmaktadır.  Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması kargo parsiyel eşya transferi de yapmaktadır. Ofislere hizmet vermekte  aynı zamanda paketleme ve depolama hizmeti de yapılmaktadır. Ayrıca fuar ve banka taşımacılığı hizmeti de veren Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması  güçlü bir araç filosuna ve iyi bir hizmet kalitesine sahiptir.

Merkez, Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı ,Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce ,Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar ,Tirebolu, Yağlıdere

Yaslıbahçe köyü Soğukpınar köyü Hacet köyü Yavuzkemal Fırınlı köyü Düzköy köyü Sarıyar köyü Hisarkaya köyü Sekü köyü Kuluncak köyü’ ne kadar hizmet vermektedir .En iyi hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışan bu firma hakkında bilgi almak veya iletişime geçmek isterseniz https://www.avcilarnakliyat.com/ adresinden herhangi bir  bilgiye ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Ev & Ofis Taşıma

Alo Giresun Nakliyat – Giresun Taşımacılık İletişim Bilgileri

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık Faaliyetleri

Evden eve taşımacılık pek çok detayın bulunduğu hem ağır hem de incelikli bir iştir. Bu nedenle bu tip bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzda kaliteli bir firmayla çalışmalısınız.  Piyasada çok sayıda yetersiz ve kalitesiz hizmet sunan pek çok firma bulunmaktadır.  Sahip olduğumuz kalite anlayışı ve tecrübeli ekibimiz sizin için en iyi hizmeti verirken firmamız bu üstün kalite karşısında oldukça cazip fiyatlar talep eder. Bu nedenle herhangi bir evden eve nakliyat işleminiz için bizden aldığınız fiyatı diğer firmalarla kıyaslayabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda  sahip olduğu ekipman ve donanımlar sayesinde size en güvenli hizmeti sunmaktadır.  Yeterli ekipmana sahip olmadan salt insan gücü ile hizmet veren firmaların size ve eşyalarınıza zarar verebilme ihtimali yüksektir. Bu nedenle küçük bir miktar tasarruf etmek isterken maddi açıdan çok büyük kayıplar verebilirsiniz.

Ülkemizin pek çok şehrinde hizmet veren firmamız, çağdaş filosu, tecrübeli ekibi ve en yeni donanımları ile Giresun ili için de en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Bu nedenle firmamıza evden eve nakliyat işlemleriniz için güvenebilirsiniz. Firmamız için hedef  %100 müşteri memnuniyeti olduğundan  sizin memnun olmanız için özverili bir çalışma sunmaktayız.  Firmamızın sadece evden eve nakliyat konusunda değil pek çok hizmette önemli bir isim olduğunu hatırlatarak bizi seçerek memnuniyetinizi garanti altına almış olacağınızdan eminiz.

Giresun Ofis – Büro Taşımacılığı

Ofislerimizde maliyeti yüksek ve hassas bir çok eşya bulunur. Ayrıca ofis mobilyaları da oldukça kıymetlidir. Bu nedenle mobilyalar ve bu tip eşyalar için koruyucu önlemler alınmalıdır ve uygun bir paketleme yapılmalıdır.

Firmamız evden eve nakliyattan banka taşımacılığına kadar pek çok konuda uzmanlaşmış ve kendisini kanıtlamıştır. Bu nedenle ofis taşımacılığı gibi tecrübeli olduğumuz ve kaliteli hizmet sunduğumuz bir alanda bize güvenebilirsiniz.

Firmamız en modern araçlardan oluşan filosu ve en son teknolojik gelişmeler sonucu ortaya çıkmış ekipmanları ile size en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Bu sayede ofis taşıma işleminiz güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlanır. Ofis taşıma konusunda uzman olan ekibimiz büyük bir titizlik ve konsantrasyon ile çalışarak işlemlerinizi etkili bir biçimde yürütür. Firmamız hassas ve değerli eşyalarınızın taşınması için özel paketleme yöntemleri uygulamaktadır ve bu tip eşyalarınızı büyük bir özenle taşımaktadır.

Firmamız ülkemizde pek çok noktada şubesi olan profesyonel bir nakliyat firmasıdır. Bu nedenle nakliyat işlerinizin tamamında olduğu gibi ofis taşıma işlemlerinizde de bize güvenebilirsiniz.  Firmamız için en önemli nokta taşıma işleminiz tamamlandıktan sonra sizin memnun olmanızdır. Bu nedenle firmamız sizin memnun olmanız için sizin taleplerinizi yerine getirir.  Tüm bu nedenlerin sonucu olarak ofis taşıma işlemlerinizde firmamızı tercih etmekle doğru bir seçim yapmış olacağınız konusunda eminiz.

Giresun Eşya Depolama – Kiralık Eşya Deposu

Günümüzde özellikle şehirler arası taşınma işlemlerinde ve daha bir çok durumda eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.  Bu tip durumlarda  ülkemizde çoğu zaman eşyalar büyük zarar görmekte ve önemli mali kayıplar oluşmaktadır.  Bu nedenle firmamız artan talepler doğrultusunda eşya depolama hizmeti vermeye başlamış, sonuç olarak da bu konuda en çok tercih edilen ve en tecrübeli firmalardan biri olmuştur.

Eşya depolama konusunda en önemli unsur depodur. Depo ısı,koku ve nem gibi zararlı etmenlerin bulunmadığı her türlü duruma karşı eşyalarınızı koruyacak bir niteliğe sahip olmalıdır. Günümüzde uygunsuz koşullar altında depolanan pek çok eşya nem ve koku gibi etkenlerin etkisi ile  kısa süre içerisinde kullanılamaz hale gelmektedir.

Firmamız depo hizmetleri konusunda oldukça önemli tecrübelere sahiptir. Eşyalarınızı bulunduğu yerden alıp depolama koşullarına uygun bir şekilde paketliyoruz. Profesyonel ekibimiz tarafından depolara taşınan ve burada muhafaza edilen eşyalarınızı depolama sürecinin sonunda istediğiniz yere taşıyoruz.  Komple bir hizmet paketi sunarak müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmak istiyoruz.

Firmamız sahip olduğu modern depoları sayesinde müşterilerine tüm Türkiye genelinde üstün bir hizmet sunmaktadır. Bu nedenle eşya depolama işlemlerinizde bize güvenebilirsiniz.  Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışan profesyonel bir firma olarak sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yerine getirmeye çalışır. Bu nedenle bizi seçmekle doğru bir tercih yaptığınızı sizinle çalıştığımız ilk andan itibaren anlayacaksınız.

Profesyonel Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Eşya paketleme konusunda verdiğimiz hizmetler profesyonelliğimizin ve tecrübemizin en önemli göstergeleridir. Bu nedenle verdiğimiz hizmet belirli önemli  noktalarda kendini göstermektedir.

Kaliteli ve nitelikli ekipman: Eşyalarınızı paketlerden ya da sararken kalitesi ispatlanmış ürünler kullanılır. Bu sayede  eşyalarınız taşınırken herhangi bir zarar görme olasılığı oldukça azalır. Kullandığımız tüm ekipmanlar aynı zamanda geri dönüşümlü olup çevreye zararsızdır.

Doğru teknik ve  uygun kullanım alanı: Eşyalar pek çok açıdan birbirinden farklıdır. Yapıldıkları malzeme, şekil ve ağırlık gibi pek çok özellik de eşya taşınırken farklı tekniklerde paketleme gerektirir. Bu nedenle doğru tekniğin doğru yerde kullanılmaması durumunda en kaliteli ekipmanlar kullanılsa bile doğru bir sonuç alınması mümkün değildir.

Uzman ve tecrübeli ekip: Uzman ve tecrübeli ekip eşyaların çeşidine göre oluşabilecek riskleri, taşıma ve depolama durumunda gerekli koruma yöntemlerini bilerek uygun bir şekilde paketleme işlemi yapar. Uzman bir ekip olmadıkça doğru bir paketleme işlemi yapılması mümkün değildir.

Bu nedenlerden dolayı eşya paketleme işleminin uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından profesyonel bir firma adına uygulanması çok önemlidir. Firmamız nakliyat konusunda ki başarısını bu gibi önemli detaylarda yaptığı çalışmalara borçludur. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak yaptığımız çalışmalardan memnun olacağınıza eminiz. Bizi her türlü eşya taşıma ve paketleme işlemlerinizde tercih edebilirsiniz. Size en kaliteli hizmeti sunacağımız konusunda kendimize güveniyoruz.

Giresun Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma işlemi başlı başına zor ve güç gerektiren bir işlemdir.  Ancak yüksek katlı binalara yapılan taşıma işlemi daha büyük bir zorluğa sahiptir. Örneğin ikinci kata taşınacak bir ürün 2 dakika içinde taşınırken beşinci kata taşınacak bir ürün aynı yöntemlerle  6-7 dakikadan çok daha fazla sürebilmektedir. Bunun bir başka anlamı toplam taşıma süresinin 2-3 kat uzayacağıdır. Bu müşteriler için zaman kaybı yaratan bir durumdur ve istenmez. Aynı zamanda taşıma işini yapan ekip doğal olarak çok daha fazla yorulacak ve hata yapma riski artacaktır.

Yaptığımız araştırmalar yüksek binalara yapılan taşıma işlemlerinde kaza riskinin çok daha fazla olduğunu göstermektedir. Firmamız hem kendi çalışanlarının güvenliği ve sağlığı hem de müşterilerinin eşyalarına bir zarar gelmemesi için asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Firmamız sahip olduğu yüksek kapasiteli asansörler sayesinde müşterilerine çok yüksek kalitede ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. Eşyalarınız aracımızla getirdiğimiz bir asansör vasıtası ile balkonunuza bırakılmakta ve oradan da ekibimiz tarafından içeri taşınmaktadır. Bu sayede işlem çok daha kolay ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Ülkemizin pek çok şehrinde asansörlü taşıma hizmeti veren firmamıza bu nedenle güvenebilir ve asansörlü taşıma işlemlerimizi tercih edebilirsiniz.  Firmamız sizin memnuniyetinizi sağlamak için rekabetçi bir fiyat politikasına sahiptir ve bu nedenle de tercih edilmektedir.

Sigortalı & Garantili Ev Ofis Taşıma

Evden eve nakliyat işlemi az ya da çok insan gücüne bağlı bir durumdur. Firmamız hem çalışanlarının güvenliği hem de müşterilerinin memnuniyeti için her türlü güvenlik önlemini almaktadır.  Kullandığımız donanım ve ekipmanlar güvenlik açısından çalışanlarımızı korumaktadır. Ayrıca çalışanlarımızın  en iyi performansı gösterebilmeleri için de pek çok yöntem geliştirilmiştir.  Firmamız yapmış olduğu çalışmalar sonucunda kaza oranını oldukça düşürmüştür.

Ancak söz konusu insan ve nakliyat olunca bazen bizim elimizde olmayan sebeplerden bazen de bir anlık dalgınlık sonucunda  çok küçük bir ihtimal dahilinde bile olsa kaza olma riski bulunmaktadır. Bu tip durumlarda müşterilerimizin maddi bir zarara uğramaması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle taşıma işlemi başlamadan önce tarafınıza sigorta poliçenizi teslim ediyoruz.  Herhangi bir kaza olma ihtimaline karşın siz bu hizmet süresince huzurlu olarak bekliyorsunuz. Olası bir kaza durumunda ise sigorta firması sizin zararınızı karşılıyor.

Firmamız her ne kadar oldukça düşük bir kaza yüzdesine sahip olsa da müşterilerinin memnuniyeti açısından sigorta işlemini önermektedir. Sigortalı evden eve nakliyat her açıdan müşteri için güven verici bir durumdur. Ülkemizin pek çok noktasında hizmet veren firmamız, uzman ve tecrübeli bir ekibe sahiptir. Bu nedenle nakliyat işlemlerinizde bizi tercih etmeniz durumunda  memnun olacağınıza eminiz. Çünkü biz müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sizin için en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Banka ve Kurum Taşıma Hizmetleri

Firmamız müşterilerini memnun edebilmek ve hizmet verdiği şehir için ihtiyaç duyulan nakliyat işlemlerinin tamamını yaparak üstün bir hizmet sunabilmek için pek çok diğer firmadan farklı olarak kendini geliştirmeye ve yenilemeye çaba harcamaktadır.

Hizmet verdiğimiz pek çok şehirde bulunan şubelerimiz banka taşımacılığı konusunda  üstün bir tecrübe ve niteliğe sahiptir. Bu nedenle firmamız banka taşımacılığı söz konusu olduğunda en çok terci edilen firmalar arasındadır. Firmamız banka taşımacılığı hizmetini sıradan bir nakliyat prosesi olarak görmemektedir.  Banka taşımacılığı ekstra bir özen ve dikkat ister.

Uzman ekibimiz taşıma alanlarında yaptığı inceleme sonucunda taşınacak eşyalarınızı da göz önünde bulundurarak   bir taşıma projesi hazırlar.  Taşıma projenizin uygulanması için uzmanımız sürecin tamamında süreci yönetir. Bu nedenle bankada bulunan tüm eşyalarınız uygun ve projeye uyularak taşınır. Taşıma süresi boyunca eşyalarınıza herhangi bir zararın gelmesi istenmediği için gerekli koruyucu pek çok önlem alınır. Firmamız hem güç açısından hem de güvenlik açısından gerekli olan tüm ekipmanlara sahiptir. Bu nedenle tüm taşıma işlemlerinde olduğu gibi banka taşımacılığı alanında da oldukça başarılı bir geçmişe sahibiz.

Firmamız taşıma süreci başlamadan önce sigorta poliçenizi size teslim eder. Bu sayede tüm işlemleriniz sigorta güvencesi altında yapılır.  Firmamıza sahip olduğu üstün tecrübe ve müşteri memnuniyetli çalışma politikasından dolayı güvenebilirsiniz. Banka taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda en doğru firmalardan biri olduğumuza eminiz.

Fuar Taşımacılığı Hakkında Bilgiler

Firmamız pek çok farklı sektörde ve pek çok alanda  hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Çok farklı tecrübe donanım gerektiren alanlarda, çoğu nakliyat firmasının yanına bile yaklaşamayacağı projeleri başarı ile sonuçlandıran firmamız bu başarılı politikasından dolayı  pek çok alan tercih edilen ve beğenilen bir isim haline gelmiştir.  Hizmet verdiğimiz alanlardan olan Fabrika ve fuar taşımacılığı oldukça önemli deneyim ve teknik beceri gerektiren alanlardır.

Firmamız fuar taşımacılığı konusunda hem şehir içi hem de şehirler arası çok önemli tecrübelere sahiptir.  Sunduğumuz bu hizmet eşyalarınızı belirttiğiniz yerden alıp fuar alanına kurduktan sonra, tekrar toplayıp istediğiniz yere bırakmak olarak nitelendirilebilir. Bu sırada oluşan talep ve istekleriniz için en iyi çözümleri sunuyoruz.

Fabrika taşımacılığı için başta ofisleriniz olmak üzere çok büyük bir özen ve ilgi ile size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan son donanıma sahip modern araç ve en son teknolojiye sahip ekipmanlar aracılığı ile fabrikanızı hızlı ve etkili bir şekilde taşıyoruz.

Firmamız ülke genelinde sahip olduğu tecrübe ve becerisini Giresun ilimiz için de sunmaktadır. Firmamıza sahip olduğu müşteri odaklı hizmet anlayışı ve üstün tecrübe ve teknik kabiliyete sahip ekibinden dolayı güvenebilirsiniz. Firmamız fabrika ve fuar taşımacılığı konusunda size ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti başarı ile sunacaktır.

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Firmamız pek çok sektörle ortak olarak çalışmaktadır. Bu sektörlerden biri de uzun yıllardan beri çalıştığımız tekstil sektörüdür.  Tekstil sektörü zaman zaman koliler içerisinde taşınması oldukça basit ve kolay ürünler için hizmet ararken zaman zaman da çok daha kompleks hizmetler aramaktadır. Tekstil sektörünün özel olarak talep ettiği hizmetlerden biri de askılı tekstil taşıma hizmetidir. Askılı tekstil taşıma işlemi önemli bir özen ve dikkat gerektirir. Ayrıca taşıma tekniği de önemlidir. Bu nedenle uzman ve tecrübeli bir ekiple çalışılması bir zorunluluktur.

Firmamız ülke genelinde sahip olduğu yüksek tecrübe ile bu ihtiyaca yanıt vermektedir. Ayrıca askılı tekstil taşıma hizmeti için araçların uygun bir şekilde tasarlanmış olması ve uygun ekipmanlara sahip olunması gereklidir. Askılı tekstil taşıma işlemi firmamız bünyesinde yapılan standart işlemlerden biri olduğu için araçlarımız bu işlemi yapmak için uygundur. Ayrıca gerekli olan donanım ve ekipmanlarda envanterimizde bulunmaktadır. Bu nedenle firmamız üstün kaliteli bir askılı tekstil taşıma işlemi sunmaktadır.

Askılı tekstil taşıma işleminiz ister şehir içi ister şehirler arası olsun bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız sizin ihtiyacınız olan hizmeti en iyi ve en hızlı şekilde sunacak kapasiteye ve ekibe sahiptir. Bu nedenle her türlü askılı tekstil taşıma işlemlerinizde bizi seçebilirsiniz. Firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyin önünde olduğundan sizin de memnun olacağınıza eminiz.

Giresun ilinin asağıdaki bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Akbudak köyü Cindi köyü Akçay köyü Arslancık köyü Akpınar köyü Kovanpınar köyü Eserli köyü Kanlıca köyü Yeniköy köyü Çalkaya köyü Çakrak köyü Yeşilpınar köyü Gökçeali köyü Kuskunlu köyü Fırınlı köyü Ümütbükü köyü Güneygören köyü Yolbaşı köyü Çalca köyü Hisarkaya köyü
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?