tr

Şehir içi Taşımacılık’ta Kış Sezonu Kampanyası

1.990

Kayseri Evden eve Nakliyat sektörün de Kış sezonu Kampanyamız başlamıştır!

Evden eve nakliyat sektörün de eşyaların her ne kadar sorunsuz bir şekil de taşınma isteği tüm müşterilerimizin ve vatandaşlarımızın en büyük arzusu olsa da, taşıma işlemi için bütçeye uygun tercihler yapmak herkesin hakkıdır. Firmamız Kayseri ili şehir içi evden eve taşımacılık işlemlerin de bütçenize uygun sağlıklı hizmetler sunabilmek adına Kış Kampanyası Taşımacılık faaliyetleri ile bütçenizi koruma altına almaya kararlıdır.

Sunmuş olduğumuz tüm Şehir içi Evden eve Nakliyat hizmetlerimiz için geçerli olan Kış sezonu kampanyamızdan yararlanmak için yapmanız gereken şartlar ve koşullar aşağı da listelenmiştir.

  1. Web sayfamız olan avcilarnakliyat.com veya www.avcilarnakliyat.com.tr sayfalarından firmamız ile alakalı olumlu ya da olumsuz adınız ve soyadınız ile düşüncelerinizi belirtmeniz gerekmektedir.
  2. Sosyal medya hesaplarımızı beğenip ve takip etmeniz gerekmektedir.
  3. Taşımalarınızın Kayseri ili için de yapılıyor olması gerekmektedir.
  4. Firmamız müşteri temsilcilerine ulaştığınız da Kış Kampanyası olarak irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Yukarıda yazılı olarak açıklaması yapılan kış kampanyası şartlarımızı yerine getirdiğiniz taktir de, Kış sezonuna  özel sağlıklı ve ekonomik taşımacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kayseri Evden eve nakliyat sektörünün lider kuruluşları arasın da yer alan şirketimiz ile eşyalarınız taşıma esnasın da tamamıyla bize emanet bir şekil de nakil edilmektedir. Sunmuş olduğumuz tüm Evden eve nakliyat hizmetlerimizi sigortalı & sözleşmeli bir şekil de gerçekleştirmekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?