tr

Kayseri Pınarbaşı Evden eve Nakliyat

1.906

Pınarbaşı Evden Eve Nakliyat Firması ile Taşınma

Pınarbaşı’nda ikamet edip Pınarbaşı’nda farklı bir eve taşınacak olan kişiler, İş değişikliği ya da farklı bir sebeple Pınarbaşı’nda yaşayacak kişiler, iş değişikliği ya da farklı bir sebeple Pınarbaşı’ndan başka bir il ya da ilçeye taşınacak kişiler taşınma sürecinde ilk olarak Pınarbaşı evden eve nakliyat firması seçmelidirler. Kısa zamanda taşınma işinin tamamlanıp yeni evde yeni bir yaşama mutlu ve huzurlu olarak başlamak evden eve nakliyat firması ile mümkündür. Evden eve nakliyat firması eski evden eşyaların toplanma, paketlenme, yükleme ve taşıma işlemini yapıp yeni evde de paketlerini açıp eşyaları yerleştirme işlerini yapmaktadır. Taşınmayı mümkün olduğunda zahmetsiz ve hızlı gerçekleştirmektedir. 

Pınarbaşı Evden Eve Nakliyat Firması ile Taşınma Kolaylığı 

Taşınma işi eski evden eşyaların toplanması yeni evde eşyaların yerleşmesi ile evden eve nakliyat firmalarının olmadığı dönemde günler süren bir işti. Günümüzde Pınarbaşı evden eve nakliyat firmaları ve Türkiye’de diğer evden eve nakliyat firmaları ile taşınma işi aynı günde yeni eve yerleşme ile biten bir iş olmuştur. İşini iyi yapan ve profesyonel bir evden eve nakliyat şirketi ile taşınma sürecinde eski evde hiç düzen bozulmadan taşınmanın yapılacağı güne kadar yaşanabilir. Taşınmanın yapılacağı gün evden eve nakliyat şirketi çalışanları eşyaları toplayıp, paketleyip nakliye aracına yüklerler. Yeni taşınılacak evde de eşyalar paketlerinde çıkarılıp ev sahibinin istediği yere yerleştirilir ve aynı gün de yeni ev yaşanılacak konuma gelir. Mobilyalar ve beyaz eşyalar kırılmaya, bozulmaya, çizilmeye karşı özel paketleme malzemeleri ile paketlenir ve taşınır. Yeni taşınılan evde de paketlerinden çıkarılıp yerleştirilir. Taşınma sırasında en çok zarar göreceği düşünülen eşyalar olan giysiler de evden eve nakliyat firmaları tarafından sorunsuzca taşınır. Kıyafetler ve giysiler dolaplarındaki askılarından çıkmadan evden eve nakliyat şirketlerinin özel elbise dolaplarına asılıp taşınır, yeni taşınılan evde de direkt elbise dolabına asılır. Böylece kıyafetlerin buruşması ve yıpranması önlenmiş olur. Mutfakta ve buzdolabında bulunan yiyecek ve içecekler de özel olarak paketlenip yeni eve taşınmaktadır. Yiyecek ve içeceklerin taşınma sırasında kırılması, dökülmesi önlenip hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkmaması sağlanmaktadır. 

Evden eve nakliyat sektör ve evden eve nakliyat firmalarının olmadığı dönemlerde taşınma işi için nakliye aracı bulmak, taşıma işlerini yapacak hamal bulmak, eşyaların monte demontesini yapacak mobilya ustası, sıhhi tesisat ustası bulmak gerekliydi. Her iş için ayrı ayrı usta bulmak hem zaman kaybı hem de ayrı ayrı masraf kalemiydi. Evden eve nakliyat firması bütün bu hizmetleri kendi çatısı altında da verdiği için evden eve nakliyat firması ile ev taşımak hem zamandan tasarruf hem de paradan tasarruftur. 

Pınarbaşı Evden Eve Nakliyat Firmalarının Yapmadığı Hizmetler

Taşınma işi sırasında farklı meslek gruplarının yapacağı bir çok işi evden eve nakliyat firmaları yapmaktadır. Türkiye’deki evden eve nakliyat firmaları ve Pınarbaşı evden eve nakliyat firmalarının çoğu yeni taşınılacak evin temizlik işini yapmamaktadır. Ev temizliği evden eve nakliyat şirketlerinin hizmeti arasında bulunmamaktadır. Fakat çoğu evden eve nakliyat şirketinin partner olarak çalıştığı temizlik şirketleri bulunmaktadır. Temizlik şirketi bulunması konusunda evden eve nakliyat şirketleri destek verebilmektedir. Eski evden avize söküm ve klima söküm işlemini evden eve nakliyat şirketi yapmakta fakat yeni eve avizelerin takılımı ve klimanın takılması işlemini yapmamaktadır. Nakliyat şirketi ile taşıma işi konusunda anlaşma sağlanırken hangi işleri yapacakları konusunda detaylı bilgi alınıp bu işlerin yazılı olarak sözleşme haline getirilmesi ve sözleşmenin her iki tarafın da imzalaması sonradan tatsız bir sürpriz ile kar

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?